Najnowsza kolekcja strojów kąpielowych Esotiq

Zobacz nową kolekcję strojów kąpielowych od Esotiq.

Tęsknicie już za latem i wypadami nad morze? My tak, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, co nowego w modzie plażowej. Dziś przedstawimy wam nową kolekcję strojów kąpielowych Esotiq marki zajmującej się produkcją ekskluzywnej bielizny i strojów na plaże.

Nowa kolekcja Esotig Sunset Beach oraz Aquarius sprawia, że chciało by się natychmiast uciec gdzieś nad morze i pozwolić sobie na chwilę relaksu na złotym piasku. Marka zaprasza nas na prawdziwą przygodę w podwodnym świecie, gdzie zachwycają dźwięki przytłumionego pędu unoszących się bąbelków, marzycielska sceneria z odbitymi w wodzie refleksami światła, cieniami i rozproszonym blaskiem. Linia strojów plażowych ESOTIQ Aquarius jest w całości inspirowana podwodnym światem. Fantazyjne drapowania przenikają się z transparentnymi meshami oraz reliefowymi strukturami i wzornictwem. Paleta barw obejmuje całe spektrum odcieni oceanicznego niebieskiego i turkusu, aż po ciemne granaty.

Materiały, z których została wykonana cała kolekcja Sunset Beach, są niezwykle wygodne i elastyczne. Niektóre z nich są zdobione mieniącymi i się kamykami, co jest ich dodatkowym atutem. Zwierzęce motywy nadają strojom drapieżności i pazura, kierowane są dla nieco odważniejszych pań.

Zdjęcia nowej kolekcji znajdziesz u nas w galerii powyżej. Zapraszamy do oglądania.

Materiały prasowe oraz zdjęcia pochodzą od agencji mody Fashion PR .

Materiały partnerów

Esotiq 31912 Glads zobacz >

Esotiq Biustonosz 31927 Goldco zobacz >

Esotiq 31935 Grado zobacz >

s.Oliver BRE Bikini redblue zobacz >

Chiemsee EBONY Bikini stripe cabaret zobacz >

Rip Curl BROMELIA Bikini coral zobacz >

s.Oliver HALEY Bikini navy/red zobacz >

Chiemsee Bikini lobster/mint zobacz >

LASCANA LAPIZ Bikini navy zobacz >

Więcej o: