Street Fashion od Reserved

Kolekcja Street Fashion to powrót do lat 70. ubiegłego wieku. Możecie się inspirować stylizacjami Jerry Hall, Lizzy Jagger i Georgii - May Jagger, które w tym sezonie promują kolekcję.

Kobieta zakładająca ubrania kolekcji Street Fashion wygląda seksownie, choć jest zapięta pod szyję. Pomagają w tym kroje ubrań z lat 70.: szerokie spodnie "szwedy", niebanalne garnitury, kobiece sukienki, lekkie koszulowe bluzki noszone do spódnic o fasonie "A".

Look uzupełnią torby z frędzlami oraz kapelusze z szerokim rondem. Pojawiają się też nawiązania do innych dekad, np. spodnium i ołówkowe spódnice rodem z lat 80, czy detal w postaci bardzo cienkich ramiączek oraz bluzki odsłaniające brzuch typowe dla lat 90.

Mocne barwy występują obok ecru, beżów i brązów. Do stylu lat 70. nawiązano w zastosowanych deseniach: arabeskach, geometrycznych wzorkach czy cieniutkich paskach. Dzięki takiemu miksowi powstała ciekawa kolekcja, dzięki której każda z nas bez problemu na nowo zdefiniuje swój styl i stworzy oryginalny look.

Najnowsza linia męska Street Fashion z kolekcji Reserved Spring Summer 2015 to propozycja dla mężczyzn, którzy cenią wygodę, ale również chcą wyglądać modnie i elegancko. W kolekcji postawiono na kontrastowe zestawienia kolorystyczne. Mi.n. dzięki nim oraz oryginalnym dodatkom proste stylizacje stają się bardzo efektowne.

Zdjęcia promujące kolekcję zobaczysz w galerii .

Reklama

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Więcej o: