Jak nosić szale

Czy wiesz, że duże szale albo chusty możesz nosić na kilka sposobów? Zobacz jak!

Duża chusta albo szal oprócz tego, że chronią nas przed zimnem, mogą być także ciekawym dodatkiem do naszej stylizacji. Istnieje kilka sposobów wiązania takich szali. Poniżej przedstawiamy wam kilka naszych propozycji. Może któraś cię zainspiruje.

1. Klasycznie wokół szyi - szal w okół szyi możesz zawiązać na dwa sposoby. Pierwszy polega na okręceniu go kilka razy, co stworzy kilka warstw aż do samych ust. Dzięki temu stworzysz dodatkową ochronę przed wiatrem i zimnem. Drugi sposób to złożenie szala w trójkąt. Wierzchołek trójkąta kładziesz na klatce piersiowej, a dwa pozostałe końce owijasz wokół szyi tak, aby powstał ciekawy splot.

[<$_GHSk5\D[<$_GHSk5\D [<$_GHSk5\D [<$_GHSk5\D

2. Pozornie niedbały - styl zapożyczony ze sposobu wiązania mniejszy, węższych szalików. Okręć szal kila razy wokół szyi. Dwa długie końce pozostaw zwisające swobodnie na przodzie albo zarzuć je na jeden bok. Do tego sposobu nie nadają się duże chusty typu ponczo.

.. . .

3. Luźno - to styl idealny do szali ponczo. Narzuć szal na plecy jak pelerynę. Końce możesz podwinąć pod ręce tworząc rękawki. Możesz je także zawiązać na klatce piersiowej wtedy szal nie będzie opadać ci z ramion i będzie wyglądał jak bolerko.

.. . .

4. Z paskiem - styl podobny do powyższego. Narzuć szal na plecy. W talii przewiąż go paskiem. Stworzysz coś w rodzaju rozpinanego kardiganu.

shinysyl.comshinysyl.com shinysyl.com shinysyl.com

Reklama

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.