Bielizna damska

Choć trudno nam to sobie wyobrazić bielizna damska w obecnym kształcie ma zaledwie kilkadziesiąt lat. Dla nas jest to jednak niezbędna część stroju, której wyborowi poświęcamy sporo uwagi.

W dawnych czasach noszenie bielizny było domeną pań lekkich obyczajów. Dlaczego? Powszechnie uważano, iż jest to element garderoby, który bardzo kusi panów. W związku z tym cnotliwym dziewczętom nie wypadało jej zakładać. Z biegiem lat sytuacja się odwróciła i fakt niezałożenia bielizny przez jakąś celebrytkę potrafi rozgrzewać strony tabloidów przez długi czas.

Jedno się jednak nie zmieniło. Poza oczywistymi walorami użytkowymi i tym, iż nie wypada jej nie mieć, mamy milion powodów, aby starannie wybierać figi i biustonosze. Po pierwsze współczesna bielizna działa modelująco na sylwetkę. Coraz większą uwagę przykładamy do tego, aby mieć dobrze dobrany stanik, a braffitterki są częstymi gośćmi programów śniadaniowych.

Drugim powodem noszenia bielizny jest jej oczywisty urok. Dobrze wiemy, że nie chodzi nawet o to, aby się w niej komuś pokazywać. Już sama świadomość, że mamy na sobie ładny komplet bielizny poprawia nasze samopoczucie.

Koronkowa bielizna nigdy nie wychodzi z mody i jest bardzo sexy. W zależności od koloru może wyglądać seksownie lub zupełnie niewinnie. Koronka bywa podszyta materiałem jak w ślicznym brązowym staniku Chantelle albo zupełnie prześwitująca jak chociażby w czarnym staniku firmy Moments.

Materiały partnera

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Producenci bielizny dobrze wiedzą, że niektóre z nas wolą prostotę niż koronki. Dla nich powstaje piękna bezszwowa bielizna. Czasem bywa ona kompromisem i łączy prostotę ze zdobieniami w postaci koronki lub kamyczków Swarovskiego. Oprócz ogromnej ilości kolorów spośród których możemy wybierać bielizna ta może być wykonana ze słodkiego materiału w kropeczki czy z imitacji jeansu. Świetnie sprawdzi się u dziewczyn, które lubią sportowy styl ubierania.

Materiały partnera

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Nieodłącznym elementem związanym z noszeniem wielu sukienek i spódnic jest halka. Sprawia, że ubrania ładniej się układają a te prześwitujące nie pokazują więcej niż byśmy sobie życzyły.

Materiały partnera

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Pamiętacie scenę z filmu "Dziennik Bridget Jones", gdy główna bohaterka pokazuje swoje wielkie wyszczuplające majtki? Na szczęście taka bielizna modelująca jest już historią! Dziś nie musimy wybierać pomiędzy odjęciem sobie w talii kilku centymetrów a ładną bielizną. Same zobaczcie!

Materiały partnera

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Sprawdź cenę >

Więcej o: