Piękne i modne Święta - damska i męska kolekcja marki Atlantic

Dla Niej - wyjątkowa bielizna, miękkie szlafroki oraz piżamy, które ogrzeją nawet w najzimniejsze, grudniowe noce. Dla Niego - bokserki i slipy z zabawnymi printami. Na co się zdecydujesz?

Najnowsza kolekcja Atlantic zainspirowana została atmosferą bożonarodzeniowych świąt. Na chłodne miesiące marka proponuje koronkę, delikatne elementy ozdobne oraz typowo świąteczne printy - w sam raz na podgrzanie niskiej temperatury. Wśród kolorów dominują odcienie czerwieni, zieleni oraz granatu, czyli kolory kojarzące się z atmosferą świąt.

W damskiej kolekcji świątecznej znajdziemy m.in. zmysłowe biustonosze, figi i koszulki ozdobione złotymi elementami oraz modele wykończone koronką, z kokardką i kryształkową aplikacją.

Atlantic Atlantic  kolaż groszki.pl/Atlantic kolaż groszki.pl/Atlantic

Świąteczna kolekcja Atlantic to jednak nie tylko bielizna  dzienna. To także bogaty wybór bielizny nocnej. Szlafroki i piżamy wykonane z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału sprawią, że zimowe wieczory i noce będą nie tylko ciepłe, ale i przyjemne.

Atlantic ma też propozycje dla panów. Specjalnie dla mężczyzn projektanci stworzyli bokserki  i slipy z zabawnymi printami, nawiązującymi do gwiazdkowych motywów mikołaja i renifera. Panowie ceniący klasykę mogą wybrać modele zdobione bardziej stonowanymi motywami kraty i choinki, które wpisują się w świąteczną stylistykę.

Obejrzyj świąteczną kolekcję w  GALERII . Wybierzesz coś dla siebie, czy może na prezent na bliskiej osoby?

Najnowsza kolekcja Atlantic zainspirowana została atmosferą świąt. Na chłodne miesiące marka proponuje koronkę, delikatne elementy ozdobne oraz typowo świąteczne printy, w sam raz na podgrzanie niskiej temperatury. Wśród kolorów dominują odcienie czerwieni, zieleni oraz granatu - czyli kolory, które kojarzą się z atmosferą świąt.

W damskiej kolekcji świątecznej znajdziemy m.in. zmysłowe biustonosze, figi i koszulki ozdobione złotymi elementami oraz modele wykończone koronką, z kokardką i kryształkową aplikacją.

Świąteczna kolekcja Atlantic to jednak nie tylko bielizna dzienna. To także bogaty wybór bielizny nocnej. Szlafroki i piżamy wykonane z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału sprawią, że zimowe wieczory i noce będą nie tylko ciepłe, ale i przyjemne.

Atlantic ma też propozycje dla panów. Specjalnie dla mężczyzn projektanci stworzyli bokserki i slipy z zabawnymi printami, nawiązującymi do gwiazdkowych motywów mikołaja i renifera. Panowie ceniący klasykę mogą wybrać modele zdobione bardziej stonowanymi motywami kraty i choinki, które wpisują się w świąteczną stylistykę.

Obejrzyj świąteczną kolekcję w GALERII. Wybierzesz coś dla siebie, czy może na prezent na bliskiej osoby?

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.