Kolejna odsłona jesiennej kolekcji - moda damska w Lidlu

Dla wszystkich miłośniczek mody Lidl Polska przygotował kolekcję ciepłych swetrów i jegginsów na sezon jesienno-zimowy.

Już od 28 października w sklepach Lidl kolejna oferta mody damskiej, dzięki której każda z nas będzie mogła skompletować dla siebie modny, jesienny zestaw w atrakcyjnej cenie .

Klasyczne golfy dostępne będą w trzech kolorach (49zł/szt.; rozm. S/M/L). Kobietom ceniącym swobodę spodobają się luźniejsze swetry z krótkim rękawem i dużym, opadającym golfem (39zł/szt.; rozm. S/M/L). Wielbicielki sukienek natomiast będą zachwycone wygodną, dzianinową tuniką z golfem (49zł/szt.; rozm. S/M/L).

Oprócz tego w kolekcji Lidla pojawią się jegginsy , czyli legginsy przypominające spodnie jeansowe oraz buty na koturnie . Wszystko oczywiście w bardzo atrakcyjnej cenie: jegginsy - 29zł/szt.; rozm. S/M/L/XL, buty na koturnie - 69zł/szt.; rozm. 37-40.

Daj się zainspirować najmodniejszymi trendami tej jesieni i wybierz idealny zestaw dla siebie.

LidlLidl kolaż Groszki.pl kolaż Groszki.pl

Już od 28 października w sklepach Lidl kolejna oferta mody damskiej, dzięki której każda z nas będzie mogła skompletować dla siebie modny, jesienny zestaw w atrakcyjnej cenie. Znajdziecie w kilka różnych modeli ciepłych i wygodnych swetrów, idealnie chroniących przed chłodem.

Klasyczne golfy dostępne będą w trzech kolorach do wyboru (49zł/szt.; rozm. S/M/L).

Zaś kobietom ceniącym swobodę spodobają się luźniejsze swetry z krótkim rękawem

i dużym, opadającym golfem (39zł/szt.; rozm. S/M/L). Wielbicielki sukienek natomiast będą zachwycone wygodną, dzianinową tuniką z golfem (49zł/szt.; rozm. S/M/L).

Oprócz tego w kolekcji Lidla pojawią się jegginsy, czyli legginsy przypominające spodnie jeansowe oraz buty na koturnie. Wszystko oczywiście w bardzo atrakcyjnej cenie: jegginsy - 29zł/szt.; rozm. S/M/L/XL,  buty na koturnie - 69zł/szt.; rozm. 37-40.

Daj się zainspirować najmodniejszymi trendami tej jesieni i wybierz idealny zestaw dla siebie.

Więcej o: