Wakacyjne miksowanie z Atlantic - kostiumy kąpielowe na lato 2013

Niejedna z nas przekonała się, że znalezienie kostiumu kąpielowego, który pod każdym względem będzie idealnie pasował do figury, to nie lada wyzwanie. Problem ten dopada nas niemal każdą wiosną lub latem. Aby rozwiązać kobiece dylematy, marka Atlantic stworzyła linię kostiumów "Mix&Match". Dzięki niej każda kobieta może stworzyć swój zestaw na lato.

Za duży biustonosz, zbyt wycięte figi czy brak push-up... oto, co determinuje nasz wybór . Przecież niewiele kobiet może poszczycić się figurą modelki. Czy zakup kostiumu kąpielowego musi wywoływać napad paniki? Ależ nie! Atlantic przygotował linię kostiumów, składającą się z pojedynczych elementów , które można dowolnie łączyć i miksować.

AtlanticAtlantic mat.prasowe/Atlantic mat.prasowe/Atlantic

W skład kolekcji kostiumów "Mix & Match" to 5 rodzajów staników i tyleż typów majtek oraz plażowe szorty i spódniczka . "Góry" w kolekcji "Mix & Match" to m.in. stanik push-up, wiązane na szyi haltery oraz modele z powiększającą biust falbanką. Wszystkie elementy dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: białej, różowej i granatowej.

Ponieważ kolekcja została zainspirowana kolorami morza oraz zachodzącego słońca , dominują w niej głębokie błękity, turkus oraz odcienie różu i czerwieni.

Skomponuj swój idealny kostium z marką Atlantic. Zajrzyj do GALERII i wybierz coś dla siebie.

Za duży biustonosz, zbyt wycięte figi czy brak push-upa - wybierając strój kąpielowy na lato wiele rzeczy determinuje nasz wybór. Tym bardziej, że niewiele kobiet może poszczycić się figurą modelki i zakup kostiumu kąpielowego wywołuje napad paniki. Atlantic znalazł sposób na rozwiązanie tego problemu i przygotował linię kostiumów składającą się z pojedynczych elementów, które można dowolnie łączyć i miksować. Kolekcja kostiumów Mix & Match to 5 rodzajów staników i 5 typów majtek oraz plażowe szorty i spódniczka. "Góry" w kolekcji Miz & Match to m.in. stanik push-up, wiązane na szyi haltery czy modele z powiększającą biust falbanką. Wszystkie elementy dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych - białej, różowej i granatowej. Najciekawszy jest jednak wybór wzorów. Kolekcja zainspirowana została kolorami morza oraz zachodzącego słońca. Dominują w niej głębokie błękity, turkus oraz odcienie różu i czerwieni.

Skomponuj swój idealny kostium z marką Atlantic. Zajrzyj do GALERII i wybierz coś dla siebie.

Więcej o: