Reebok wprowadza nową kolekcję odzieży przeznaczoną do jogi - Reebok Yoga

Ćwiczysz jogę? Sprawdź najnowszą kolekcję odzieży przeznaczoną do trenowania - Reebok Yoga.

Marka Reebok przeciwstawia się przyjętym konwencjom i prezentuje nowe spojrzenie na jogę. Najnowsza kolekcja, wnosząca świeżość i innowacyjne rozwiązania do tej dziedziny sportu, została stworzona przy współpracy z popularną instruktorką jogi - Tarą Stiles. Kolekcja jest połączeniem wiedzy eksperckiej i bogatego doświadczenia marki w dziedzinie fitnessu. Produkty z tej linii zapewniają komfort podczas treningów, dopasowując się do ruchu ciała.

"Ubrania są modne, a zarazem praktyczne, zastosowane materiały są bardzo delikatne i wygodne" - mówi Tara. W kolekcji Reebok Yoga wykorzystano odważne hasła i współczesny miejski design . Znajdziecie w niej: wygodną bluzę Reebok Hoodie, podkreślające smukłość sylwetki minimalistyczne spodnie Reebok Yoga Pant i szykowny top Yoga Pocket Tank z graficznym nadrukiem: "Who Made the Rules".

Reebok YogaReebok Yoga mat.prasowe/Reebok Yoga mat.prasowe/Reebok Yoga

Ta niezwykle stylowa i funkcjonalna kolekcja dostępna jest w Polsce w sklepach firmowych Reebok: Arkadia - Warszawa, Silesia City Center - Katowice, Galeria Łódzka - Łódź, Galeria Malta - Poznań, Galeria Bałtycka - Gdańsk, Galeria Dominikańska/Pasaż Grunwaldzki - Wrocław, Focus Mall - Zielona Góra, Galeria Krakowska - Kraków. Zanim wybierzecie się na zakupy, obejrzyjcie kolekcję w GALERII .

Marka Reebok przeciwstawia się przyjętym konwencjom i prezentuje nowe spojrzenie na jogę. Najnowsza kolekcja, wnosząca świeżość i innowacyjne rozwiązania do tej dziedziny sportu, została stworzona przy współpracy z popularną instruktorką jogi -Tarą Stiles. Kolekcja jest połączeniem wiedzy eksperckiej i bogatego doświadczenia marki w dziedzinie fitnessu. Produkty z tej linii zapewniają komfort podczas treningów, dopasowując się do ruchu ciała.

"Ubrania są modne, a zarazem praktyczne, zastosowane materiały są bardzo delikatne i wygodne" - mówi Tara.

W kolekcji Reebok Yoga wykorzystano odważne hasła i współczesny miejski design. Znajdziecie w niej: wygodną bluzę Reebok Hoodie, podkreślające smukłość sylwetki minimalistyczne spodnie Reebok Yoga Pant i szykowny top Yoga Pocket Tank z graficznym nadrukiem: "Who Made the Rules".

Ta niezwykle stylowa i funkcjonalna kolekcja dostępna jest w Polsce w sklepach firmowych Reebok: Arkadia - Warszawa, Silesia City Center - Katowice, Galeria Łódzka - Łódź, Galeria Malta - Poznań, Galeria Bałtycka - Gdańsk, Galeria Dominikańska/Pasaż Grunwaldzki - Wrocław, Focus Mall - Zielona Góra, Galeria Krakowska - Kraków. Zanim wybierzecie się na zakupy, obejrzyjcie kolekcję w GALERII.

Więcej o: