Czas na biel w River Island

Postaw na white total look razem z marką River Island!

Nic tak nie rozświetla twarzy jak bluzka w jasnej tonacji. Biały kolor jest królem letnich stylizacji . Sprawia, że wyglądamy młodziej, dodaje nam świeżości i jest idealny na słoneczne dni. W River Island znajdziecie szeroki wybór ubrań i dodatków w tym odcieniu.

River IslandRiver Island mat.prasowe mat.prasowe

Seksowne mini sukienki, zwiewne letnie tuniki, marynarki i koszule to tylko część letnich propozycji River Island. Ponadto, w ofercie pojawiły się ultra krótkie topy oraz dopasowane ołówkowe spódnice, idealne na wieczorne wyjście. W kolekcji znajdziecie także obowiązkowy element garderoby w sezonie letnim - nieskazitelnie biały kostium , który podkreśli słoneczną opaleniznę. Resztę uzupełnią dodatki - białe torebki i buty - niewątpliwie okażą się przydatne podczas wakacji.

White total look to hit wakacyjnego sezonu w River Island. Postaw na monochromatyczność od stóp do głów i obejrzyj białą kolekcją w GALERII .

Nic tak nie rozświetla twarzy jak bluzka w jasnej tonacji. Biały kolor jest królem letnich stylizacji. Sprawia, że wyglądamy młodziej i dodaje nam świeżości. Jest idealny na słoneczne dni, dlatego w River Island znajdziecie szeroki wybór ubrań i dodatków w tym odcieniu.

Seksowne mini sukienki, zwiewne letnie tuniki, marynarki i koszule to tylko część letnich propozycji River Island. Ponad to, w ofercie pojawiły się ultra krótkie topy oraz dopasowane ołówkowe spódnice, idealne na wieczorne wyjście, a także obowiązkowy element garderoby w sezonie letnim - nieskazitelnie biały kostium, który podkreśli słoneczną opaleniznę. Warto również pamiętać o dodatkach - białe torebki i buty, z pewnością okażą się przydatne podczas  wakacji.

White total look to hit wakacyjnego sezonu w River Island. Postaw na monochromatyczność od stóp do głów!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.