Lookbook kolekcji Joanny Horodyńskiej dla Gatty

Gatta przygotowała lookbook kolekcji ?Odwrócona? - odzieży, zaprojektowanej przez Joannę Horodyńską. Marka udowadnia, że dzianina może być uwodzicielska.

Kolekcja to próba pokazania, że można być seksownym i uwodzicielskim w swetrze czy miękkim szaliku. "Odwrócona", zaprojektowana przez Joannę Horodyńską potrafi najwyraźniej tak zestawić ubrania, że nawet podczas zimy będzie ubrana stylowo, elegancko i powabnie.

Na kolekcję składają się zimowe dodatki , plisowane spódnice, modne legginsy, a także wiele innych wyjątkowo przewrotnych propozycji. Zdjęcia do lookbooka wykonała znana polska fotograf mody - Aldona Karczmarczyk .

Inspiracją dla kolekcji była moda lat 90. , zwiewne i romantyczne lata 70. , męski look w kobiecym wydaniu oraz niegrzeczny grunge i mroczny gotyk , połączone ze świetlistym blaskiem połyskujących tkanin.

Kolekcja "Odwrócona" to wyjątkowo miękkie, wielowartwowe T-shirty, męskie koszule o przedłużonym kroju, a także dodatki w postaci futrzanych , pikowanych i ortalionowych kominów oraz długich wielokolorowych szalików i szerokich chust.

Dobre wrażenie robi cienka, plisowana spódnica tancerki zestawiona z grubym swetrem czy wełnianym kominem. Horodyńska lubi i potrafi zestawiać ze sobą tkaniny różnej grubości i faktur. Pokazuje, że delikatna, zwiewna odzież nie musi chować się w szafie na zimę, o ile ma wsparcie w grubych splotach.

Futrzane kominy to jest to! Gatta, 99 zł

W kolekcji obecne są typowo jesienne i zimowe kolory. Barwy ziemi , jak: butelkowa i morska zieleń, szarość i czerń, a także odważne metaliczne srebro oraz beż, burgund, koniak i przybrudzony szkolny granat .

Ceny propozycji z kolekcji wahają się od 89,90 zł za chustę wannabe scarf, czy 99,90 zł za komin gotic scarf i T-shirt wannabe cotton t.shirt do tuniki ze skórzanymi rękawami - dangerouse tunic za 149,90 zł czy szarej, eleganckiej koszuli - perfect shirt w cenie 169,90 zł .

ZOBACZ CAŁY LOOKBOOK

Ubrania będą dostępne w salonach Gatty od początku września .

Więcej:

Gatta - kolekcja Joanny Horodyńskiej jesień/zima 2011 - packshoty

Więcej o: