Orchidee Essence wielopoziomowa stymulacja przeciwzmarszczkowo - wygładzająca

Nie wiek metrykalny decyduje o naszym wyglądzie, a umiejętna i prawidłowa pielęgnacja. Dlatego dla najbardziej wymagających naszych klientek stworzyliśmy zabieg Orchidee Essence

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris wykorzystując wiedzę o przeciwstarzeniowych i wygładzających zmarszczki właściwościach orchidei, stworzyło preparaty do pielęgnacji profesjonalnej w zabiegu Orchidea Essence wykonywanym w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris. Preparaty zastosowane w zabiegu zawierają miedzy innymi wyciąg z Purpurowej Orchidei oraz synergicznie działające Biokompleksy Ujędrniająco Przeciwzmarszczkowe. Składniki aktywne stymulując syntezę kolagenu w fibroblastach - wygładzają wszystkie typy zmarszczek i w widoczny sposób ujędrniają skórę. Działanie kosmetyków zostało wzmocnione poprzez zastosowanie nowoczesnej aparatury z wykorzystaniem ultradźwięków, dzięki czemu procesy naprawcze i stymulujące zachodzą na poziomie komórkowym. Masaż Firmowy Dr Irena Eris w naturalny sposób pobudza procesy ujędrnienia skóry. Działa stymulująco na pracę mięśni twarzy, zapewniając jednocześnie uczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Elementy relaksacyjne wykonywane na poszczególnych etapach zabiegu (między innymi masaż rąk i masaż głowy) oraz aromaterapia wprowadzają w stan odprężenia.

Zabieg w widoczny sposób spłyca zmarszczki oraz sprawia, że twarz wygląda młodziej.

Osoby biorące udział w zabiegach doceniły właściwości wygładzające, uelastyczniające i natłuszczające już po pierwszym zabiegu. Wszyscy badani zauważyli poprawę witalności skóry, a większość z nich jako długotrwały efekty wymieniło poprawę nawilżenia i kolorytu, spłycenie zmarszczek oraz odmłodzenie cery.

Głęboki lifting, redukcja zmarszczek na szyi i dekolcie oraz poprawa owalu twarzy była efektem poddania się całej serii 4 zabiegów.

Polecamy w serii lub jako zabieg jednorazowy

Cena zabiegu: 250 PLN

Cena zabiegu z sonoferezą i peelingiem kawitacyjnym: 415 PLN

Czas trwania: 1,5 h

Więcej o: