Linia Easy Care marki Artego

Regeneracja po urlopie

Ciepłe promienie słońca, morska woda i silny wiatr zapewniają w czasie wakacji piękną opaleniznę, ale szkodliwie wpływają na kondycję włosów, które tracą blask, objętość i są przesuszone. Włoska marka artego stworzyła serie kosmetyków Dream Repair oraz Enegizer, ich zadaniem jest odżywienie i pielęgnacja, a także zapobieganie wypadaniu włosów. Preparaty posiadają delikatną konsystencję oraz przyjemny kwiatowy zapach.

Seria Dream Repair to szampon i maska przeznaczone do pielęgnacji uszkodzonych i pozbawionych połysku włosów. Skondensowane składniki otaczają włos powłoką ochronną, są to między innymi: serycyna (proteina jedwabna), olejki jojoba i awokado. Natomiast szampon i maska Easy Care Dream Repair zawierają kompozycję keratyny, płynu gliceralnego oraz bioadhezyjnej proteiny, aby zapewnić siłę i połysk fryzury oraz chronić włosy przed łamaniem i rozdwajaniem się końcówek.

Na serię Easy Care Energizer składa się szampon i preparat zapobiegający wypadaniu włosów. Stworzone w oparciu o składniki roślinne (brązowe i czerwone algi morskie) wzmacniają fryzurę. Preparat w ampułkach dostarcza cebulkom odpowiednią ilość aminokwasów, witamin i substancji wzmacniających, wśród składników można znaleźć wyciąg z żeń-szenia, miłorzębu japońskiego, korzenia łopianu, soi, szałwi. Naturalne ekstrakty przywracają włosom objętość, otaczają je powłoką wzmacniająco-ochronną, dzięki czemu włosy mniej wypadają i stają się bardziej gęste.

Sugerowane ceny:

Szampon Dream Repair (300 ml) - 29,90 zł, (1000 ml) - 53,19 zł

Maska Dream Repair (150 ml) - 34,90 zł, (500 ml) - 59,90 zł

Szampon Easy Care Energizer (300 ml) - 29,90 zł, (1000 ml) - 53,19 zł

Preparat zapobiegający wypadaniu włosów Energizer (10 8 ml) - 99,90 zł

Więcej o: