Fryzury: wiosna 2009

Do łask wracają krótkie fryzury. Dużo asymetrii, cieniowania. Linie cięcia podkreślone intensywnym kolorem.

Platynowy punk

Bardzo jasny, platynowy blond z różową poświatą. Włosy równej długości na górze i po bokach. Z tyłu zdecydowanie skrócone. Mocno postawione z przodu, boki gładkie.

Czerwone i czarne

Trzy odcienie czerwieni: miedź, fuksja i rubin, pomieszane w wierzchniej warstwie, spód czarny. Boki i grzywka wydłużone, tył krótko przystrzyżony na karku, by dodać fryzurze objętości i dynamiki.

Blond z pazurem

Chłodny jasny blond w pikantnym, absolutnie odsłodzonym wydaniu. Klasyczna chłopczyca w wersji superniegrzecznej - rozwichrzona i mocno postrzępiona w niesforne pazurki.

Fioletowy paź

Melanż kosmyków śliwkowych i czarnych. Strzyżenie o linii pazia z mocno wycieniowanymi końcami. Przednia partia włosów wraz z grzywką zaczesana od czubka głowy do przodu.

Kasztanowa kula

Brązowa baza z jaśniejszymi refleksami. Strzyżenie w kształcie kuli z długim, wycieniowanym pasmem z przodu daje wiele możliwości układania fryzury.

Gorzka czekolada

Świetlisty brąz złożony z dwóch ciemnych odcieni wytrawnej czekolady. Cięcie klasyczne, wierzchnia warstwa krótsza od spodu. Grzywka szeroka na całe czoło.

Miedziany blask

Balejaż w dwóch odcieniach ciemnego blondu z miedzianymi refleksami. Tył głowy kulisty, boki asymetryczne - z jednej strony prosty kosmyk aż do ramienia, z drugiej ukośna grzywka zaczesana na oko.

Złote loki

Platynowo-złoty blond. Kolor i fryzura w stylu Marylin Monroe. Grzywka ułożona w falę

sięgającą do uszu, włosy zakręcone w regularne loki.

Orzechowy smak

Subtelny melanż cienkich pasemek w dwóch odcieniach średniego brązu. Cięcie o kształcie kwadratu, zaokrąglone wokół twarzy. Włosy na całej długości mocno wycieniowane. Modelowane grubą, okrągłą szczotką i rozwichrzone palcami, grzywka zachodząca na oczy.

Krucze skrzydła

Absolutna czerń. Włosy przy twarzy krótkie, wycieniowane. Wierzchnia warstwa długa, spód zdecydowanie krótszy, by nadać fryzurze objętość. Całość zaczesana do tyłu i na boki.

Trzy kolory

Gra kontrastów: wyraziste zestawienie amarantu, pomarańczu i czerni. Włosy długie, proste, wycieniowane na końcach. Grzywka długa, wywinięta pod spód, szeroka na całe czoło.

Miodowy przekładaniec

Platynowe wierzch i spód warstwowo przekładane ciepłym, miodowym odcieniem blond. Włosy bardzo mocno wycieniowane na całej długości, z dołu zdjęta objętość. Równomiernie wygniecione w nieregularne, postrzępione loki.

Błękitny obłok

Platynowy blond schłodzony lodowym błękitem. Fryzura w stylu hippie. Włosy długie, proste, z szeroką, gęstą długą grzywką.

Więcej o: