Multimodelujące kosmetyki do ciała Ziaja

Marka Ziaja przedstawiła dwa nowe produkty, które uzupełnią serię Multimodeling w pielęgnacji ciała. To masło do ciała ujędrniające nogi, brzuch i pośladki oraz gruboziarnisty peeling do ciała.

Nowe masło do ciała Ziaja ma za zadanie ujędrnić nogi, brzuch i pośladki. Produkt zawiera substancje wyszczuplające takie jak glaucyna, która zmniejsza retencję wody, redukuje nierównomierne odkładanie tłuszczu, poprawia jędrność i skutecznie regeneruje skórę, Centella asiatica , która zwiększa poziom nawilżenia, poprawia elastyczność i jędrność skóry, shii take , który zmniejsza objawy cellulitu oraz zapobiega nierównomiernemu rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej, poza tym poprawia spoistość i sprężystość naskórka oraz kofeina i koenzym A, które kontrolują metabolizm lipidów, ułatwiają usuwanie toksyn oraz zapobiegają powstawaniu obrzęków.

Cena na półce: ok. 17 zł/200 ml

Kolejnym produktem z serii Multimodeling jest gruboziarnisty peeling do ciała, który stymuluje spalanie lipidów i zapobiega aglomeracji adipocytów - komórek tłuszczowych. Zmniejsza cellulit, poprawia mikrorzeźbę skóry. Bio-dostępny wapń otrzymywany z algi czerwonej ogranicza dojrzewanie adipocytów i zapobiega ich nieregularnemu gromadzeniu się w skórze.

Cena na półce: ok. 13 zł/200 ml

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.