Anja Rubik stworzyła własne perfumy!

Anja Rubik nie zwalnia tempa! Kilka dni temu odbył się premierowy pokaz jej własnej kolekcji, którą stworzyła we współpracy ze znaną marką odzieżową, a teraz media obiegła informacja o autorskich perfumach modelki.

Perfumy sygnowane nazwiskami znanych modelek, aktorek i piosenkarek to już norma. Teraz własny zapach będzie też miała Anja Rubik - najsłynniejsza polska top modelka. Nie zdążyliśmy jeszcze ochłonąć po prezentacji kolekcji, którą Anja Rubik stworzyła wspólnie z marką Mohito, a nasza rodaczka zaskoczyła nas swoim kolejnym projektem. Perfumy ORIGINAL by Anja Rubik w sprzedaży pojawią się już 22 listopada. Kupić je będzie można w salonach Inglot . Jakie nuty zapachowe zdominowały zapach stworzony przez modelkę?Lilia, zielona herbata, różowy pieprz oraz woń naturalnych akcentów żywicznych.

Dyrektorem artystycznym projektu jest Julien Gallico, z którym Anja Rubik współpracuję przy 25 Magazine. Zdjęcia wykonała natomiast portrecistka - Paola Kudacki.

Perfumy ORIGINAL by Anja RubikPerfumy ORIGINAL by Anja Rubik Perfumy ORIGINAL by Anja Rubik Perfumy ORIGINAL by Anja Rubik

Co Anja powiedziała o swoim nowym projekcie?

Starałam się zawrzeć w nich spójną wizję świata, afirmację kobiecości, a także przesłanie, które ma inspirować, dodawać odwagi by podążać własną drogą. To zapach, który dopasowuje się do kobiety, jej nastroju, rytmu codzienności. Ewoluuje z każdym kolejnym krokiem, dodając pozytywnej energii i pewności siebie bez względu na sytuację. ORIGINAL jest definicją zmysłowej koncepcji współczesnej kobiecości, która rozpyla ulotne piękno i daje euforyczny przypływ energii do działania. ORIGINAL to po prostu ja: kobieta, partnerka, modelka

Fani modelki będą mogli się z nią spotkać osobiście już w ten weekend. W sobotę 22-go listopada o godzinie 15:00 modelka będzie promowała swój zapach w warszawskiej Galerii Mokotów. Dzień później o 14:00 Anja będzie w Krakowie w Galerii Krakowskiej.

WIĘCEJ CIEKAWYCH WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA MODY ZNAJDZIECIE TUTAJ: Profil Google+ Natalii Stachacz

Więcej o: