La Mer: serum modelujące

Wraz z wiekiem nasza skóra zmienia się, traci swoją sprężystość i elastyczność. Aby zatrzymać upływający czas, laboratoria La Mer opracowały przełomowy kosmetyk - serum modelujące Lifting Contour Serum. Dzięki zawartym w nim enzymom i leczniczym właściwościom morza, skóra staje się sprężysta i zyskuje młodzieńczy wygląd.

Kluczowe składniki:

. Miracle Broth? - eliksir sprawia, że skóra odzyskuje naturalną zdolność do odnowy swoich komórek.

. Lifting Ferment? - kompleks łączący w sobie moce Brunatnicy Wieloletniej, bogatej w miedź sinicy oraz morskich peptydów, stymuluje naturalną produkcję kolagenu i elastyny. Skóra staje się jędrna i bardziej sprężysta.

Aplikacja: Niewielką ilość serum modelującego Lifting Contour Serum należy nałożyć na skórę twarzy płynnymi ruchami, zaczynając od dołu i kierując ku górze. Aby spotęgować efekt działania serum, La Mer opracowało również wyjątkową technikę masażu, która modeluje kontur twarzy. Przy nakładaniu serum warto delikatnie uciskać skórę kciukiem i pierwszymi dwoma palcami przesuwając się w górę od nasady szyi ku czołu. Dzięki takim zabiegom poprawi się mikrocyrkulacja, skóra stanie się bardziej jędrna i odmłodzona, a kontur twarzy podniesie się.

Pojemność: 30 ml

Cena: 1 095 PLN

źródło: Okazje.info

Więcej o: