Kosmetyki Bali & Spa

Trzy nowe linie na naszym rynku kosmetycznym. Doskonałe składniki i egzotyczne zapachy!

Kosmetyki to nowość na polskim rynku. Znajdziemy wśród nich trzy linie:

Oczyszczającą: Kuta

Ujędrniającą: Sanur

Dotleniającą: Sakura

Kuta Romance Relaxing Spa Series

Kuta : w skład linii wchodzą: maska do ciała, mleczko do kąpieli, krem pod prysznic, olejek do masażu, peeling do ciała i satynowy lotion.

Linia relaksacyjno - oczyszczająca

Kuta to jedna z balijskich plaż, która uważana jest za jedną z najpiękniejszych na świecie. Jej urzekający malowniczy charakter stał się inspiracją do opracowania pielęgnacyjnej linii produktów, które rozpieszczają ciało i pozwalają osiągnąć błogi stan ukojenia zmysłów.

Relaks i oczyszczenie to priorytety, które ze cel postawili sobie twórcy linii Kuta. Zawiera egzotyczną mieszankę naturalnych indonezyjskich aromatów podanych dzięki osiągnięciom najnowszej technologii. Produkty Kuta Romance oczyszczają skórę, jednocześnie wprowadzając umysł w stan harmonijnego spokoju i relaksu. Starannie wyselekcjonowane olejki eteryczne oraz ekstrakty egzotycznych balijskich kwiatów cieszą zmysły i nawilżają, a zawarte komórki macierzyste oraz peptydy biomimetyczne pobudzają ciało do czyszczenia z toksyn.

Bali SPA Sanur Sweet Senses

Sanur : w skład linii wchodzą: maska do ciała, krem pod prysznic, lotion do ciała, olejek do masażu, peeling do ciała, mleczko do kąpieli

Linia ujędrniająca

Poczuj luksus pielęgnacji SPA, rozkoszując się słodyczą zapachu Sanur.

Inspiracją do opracowania linii była mała miejscowość na Bali - Sanur , która do dziś jest miejscem, gdzie najsilniej pielęgnowane są indonezyjskie tradycje.

Produkty Sanur Sweet Senses skutecznie pomogą zadbać o elastyczność i ujędrnienie skóry. Stanowią synergiczne połączenie tradycyjnej indonezyjskiej pielęgnacji z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Formuła linii opiera się o starannie skomponowane olejki eteryczne i aminokwasy, które napinają skórę, poprawiają jej elastyczność i witalność oraz modelują kontur sylwetki. Kuszący, słodki zapach - wyselekcjonowana kompozycja indonezyjskich aromatów, wycisza umysł i przywraca zmysłom równowagę.

Linia Sanur Spa Senses ujędrnia i odżywia skórę pozostawiając ją miękką i idealnie gładką

Sakura blossom Spa Series

Sakura : w skład linii wchodzą: mleczko do kąpieli, krem pod prysznic, maska do ciała, olejek do masażu, peeling do ciała, olejek do masażu

Linia dotleniająca z kwiatami japońskiej wiśni - Sakura

Skóra miękka jak najdelikatniejsza bawełna i gładka jak płatki kwiatów japońskiej wiśni - Sakura. Odkryj intensywnie dotleniającą linię pielęgnacyjną i pozwól skórze odetchnąć.

Dzięki pielęgnacyjnej linii Japanesse Sakura Blossom Spa, poczujesz jak ciało i dusza uwalnia się od stresu. Czysty umysł, miękka i nawilżona skóra, pozwolą złapać oddech ciału i pozwolą z nową energią stawić czoła nadchodzącemu dniu i jego wyzwaniom. Skład oparty  o najnowsze osiągnięcia technologii, dotlenią ciało i pobudzą do aktywnej regeneracji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.