Fryzury: wiosna 2013

Pedantyczny porządek i gładkość włosów kontra artystyczny nieład.Kompromis - koki w stylu glam lub hippie.

Idealnie gładko

Jeden z trendów to fryzury dopracowane w najmniejszym szczególe. Nic nie jest pozostawione przypadkowi, każdy kosmyk ma swoje miejsce. Modelowane na szczotce, wygładzone, nabłyszczone, by podkreślić blask koloru.

Avanti

1. Melanż jasnego kasztana z miedzią. Włosy ułożone promieniście od czubka głowy. Trójkątna grzywka modelowana pod spód. Pozostałe włosy cieniowane do połowy długości, również podwinięte.

2. Bardzo jasny blond przyciemniony od nasady włosów. Linia cieniowania "na aniołka" podkreślona poprzez modelowanie. Grzywka wywinięta na bok.

3. Baza ciemnobrązowa, rozświetlona z wierzchu kasztanem. Strzyżenie "na bombkę", z mocno wydłużoną, asymetryczną grzywką.

4. Jednolity platynowy blond. Asymetryczny przedziałek, włosy i grzywka zaczesane na bok. Grzywka cięta "w ząbek" z wydłużonym kosmykiem pośrodku.

Czesane wiatrem

Fryzury, które sprawiają wrażenie nieuczesanych, jakby włosy potargał wiatr. Nic bardziej mylnego. Są najpierw starannie wymodelowane, potem rozwichrzone palcami lub wygniecione w loki i fale.

Avanti

1. Jasno-beżowy blond z miodowymi pasemkami. Długie włosy z grzywką cieniowane na całej długości, z asymetrycznym przedziałkiem. Wygniecione i wywinięte palcami.

2. Przeplatające się ze sobą dwa odcienie jasnej miedzi. Długie, cieniowane włosy zakręcone na grubych wałkach. Przeczesane palcami i luźno podpięte z tyłu.

3. Perłowy róż połączony z platynowymi kosmykami. Mocno wycieniowane włosy zakręcone na grubych wałkach i luźno spięte w bananowy kok. 

6. Platynowa bombka wymodelowana promieniście wokół czubka głowy i rozwichrzona nażelowanymi  palcami w posklejane pazurki.

Oryginalny węzeł

Koki w stylu SF z nutą glam albo hippie. Kosmiczny styl to zasługa upięcia włosów na czubku głowy. Fryzjerzy proponują wariacje na temat splecionego końskiego?ogona, warkoczyków i klasycznych koków.

Avanti

1. Świetlisty platynowy blond. Włosy zebrane na czubku głowy, zaplecione w cienkie warkocze upięte w pętelki rozłożone wokół środka głowy i związane u nasady jednym pasmem. Przy uszach wypuszczone luźne kosmyki.

2. Naturalny średni blond. Włosy ściągnięte na środku głowy w kucyk, rozdzielone na trzy pasma poprzekładane ze sobą w węzełek.

3. Intensywnie rude włosy gładko ściągnięte w kucyk i związane u nasady w dużą petlę na czubku głowy. Potem mocno nabłyszczone.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.