Nowości VITACERIC Dr Irena Eris

Dr Irena Eris Vitaceric to linia dla młodych, aktywnych kobiet, która dodaje skórze energii, utrzymując jej promienny wygląd, opóźniając jednocześnie efekty starzenia. Polecana jest szczególnie dla cery zmęczonej, pozbawionej naturalnego blasku.

W serii pojawiły się 2 nowości:

SERUM redukujące pory PORE MINIMIZER

SERUM   wyraźnie wygładza, widocznie zwężając pory  i poprawiając wygląd skóry.

Zawiera formułę, która redukuje i odblokowuje rozszerzone pory, działając równolegle w powierzchniowych i głębokich strukturach skóry - wchłania się błyskawicznie, pozostawiając efekt zmatowionej skóry oraz kompleks antyoksydacyjny i multiwitaminowy Multi.Vit Energy, który nadaje skórze zdrowy wygląd.

Cena: 89 zł/30 ml

SERUM rozświetlające RADIANCE EFFECT

SERUM to redukuje widoczne przebarwienia, poprawiając koloryt i kondycję skóry. Zawiera duo-formułę, rozświetlającą cerę i zapobiegającą hiperpigmentacji ; zwalcza zaczerwienienia, plamy posłoneczne, przebarwienia oraz działa zapobiegawczo. W składzie jest także układ cząstek optycznych i nawilżających nowej generacji , który niweluje widoczność drobnych zmarszczek na powierzchni skóry, znacznie poprawiając jej wygląd oraz kompleks antyoksydacyjny i multiwitaminowy Multi.Vit Energy, który powoduje, że skóra wygląda atrakcyjniej.

Cena: 89 zł/30 ml

Wypróbuj także inne kosmetyki z tej serii:

Energizująca emulsja na dzień SPF 15, 50 ml, 89 zł do cery mieszanej i tłustej

Witalizujący krem na dzień SPF 15 , 50 ml, 89 zł do cery normalnej i suchej

Rewitalizujący krem na noc, 50 ml, 89 zł do każdego rodzaju cery

Witalizujący krem pod oczy, 15 ml, 79 zł do każdego rodzaju cery

BB Multifunkcyjny krem witalizujący do twarzy na dzień SPF 20, 50 ml, 85 zł do każdego rodzaju cery, w dwóch odcieniach: 01 Light Beige i 02 Medium Beige.

WWW.DrIrenaEris.com/VITACERIC

Dr Irena Eris Witalizujący krem na dzień SPF 15 50 ml 0 opinii w okazje.info

Więcej o: