Ochronne kremy do rąk STENDES

Twoje dłonie są po to, by czuć i tworzyć. Nasze kremy do rąk nie tylko skutecznie chronią, ale dzięki swym unikalnym bukietom aromatów, wprowadzą Cię w wyjątkowy nastrój każdego dnia. Od października oba ochronne kremy do rąk STENDES z drogocennym masłem shea, znajdziesz w nowych, kolorowych opakowaniach i w większej pojemności.

Krem do rąk to nieodzowny towarzysz każdej torebki, szuflady w biurku w pracy lub półeczki pod lustrem w domu. Zwłaszcza jesienią i zimą, gdy nasze dłonie narażone są na zimno i wiatr, warto mieć go zawsze pod ręką. Stworzone przez nas kremy do rąk sprawią, że Twój dotyk rozkwitnie. Błyskawicznie się wchłaniają, aby opiekować się dłońmi każdego dnia, w każdej chwili.

Żurawinowy krem do rąk Poczuj północną witalność!

Intensywny, odżywczy i ochronny krem do rąk szczególnie zatroszczy się o skórę. Szybko się wchłania i lekko otula suchą i popękaną skórę dłoni. Poczuj jak głęboko nawilżająca pianka pełna oleju z owoców żurawinowych chroni przed surową pogodą. Żurawina jest źródłem cennych przeciwutleniaczy, które pozwalają zachować młodość. Radosny aromat wypełni Twoją duszę i przywoła północną naturę.

Cena: 49,90 zł / 75 ml

Różany krem do rąk Poczuj się jak królowa!

Intensywny, odżywczy i ochronny krem do rąk szczególnie zatroszczy się o skórę. Szybko się wchłania i lekko otula suchą i popękaną skórę dłoni. Poczuj jak głęboko nawilżająca pianka pełna oleju z płatków ryżowych chroni przed surową pogodą. Zawarte w kremie ceramidy pozwalają zachować młodość. Królewski aromat róży wypełni Twoją duszę i przywoła łagodne uczucia.

Cena: 49,90 zł / 75 ml

Stenders

Ze wszystkich naturalnych maseł, masło shea , którym wzbogaciliśmy nasze kremy do rąk, uważane jest za najcenniejsze. Dokładnie pielęgnuje, nawilża i zmiękcza Twoją skórę, zapobiegając jej starzeniu się. Masło shea głęboko wnika w skórę pielęgnując i chroniąc ją przez długi czas.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.