Odmładzający Eliksir na Noc OLAY Regenerist

Eksperci OLAY opracowali nowy Odmładzający Eliksir na Noc OLAY Regenerist - inteligentnie działający kosmetyk, który dostosowuje się do nocnych potrzeb skóry i zachodzących w niej procesów.

Dzięki unikalnemu połączeniu zaawansowanych składników aktywnych nowy Odmładzający Eliksir na Noc OLAY Regenerist pomaga odnowić i zregenerować wygląd skóry już po tygodniu stosowania, sprawiając, że jej powierzchnia staje się bardziej gładka i jędrna z każdą nocą.

Wiedząc, że nocą skóra lepiej przyjmuje składniki aktywne, naukowcy OLAY zadbali o to, by formuła eliksiru zawierała skondensowaną dawkę zaawansowanych składników aktywnych: pentapeptyd, kwas glikolowy, składniki nawilżające, antyoksydanty, a także substancje łagodzące podrażnienia, które intensywnie wspomagają naturalny proces nocnej regeneracji skóry i redukcję zmarszczek.

Jedną z kluczowych ról w odnowie komórkowej skóry odgrywa zawarty w eliksirze pentapeptyd PAL-KTTKS. Jest to peptyd, który stymuluje nocną regenerację tkanek poprzez pobudzenie produkcji kolagenu w fibroblastach.

Zawarty w kosmetyku kwas glikolowy, naturalny składnik otrzymywany z trzciny cukrowej, również przyczynia się do wspomagania regeneracji skóry stymulując proces złuszczania naskórka podczas snu.

Kolejną zaletą kosmetyku są jego intensywne właściwości nawilżające, osiągnięte za pomocą kwasu glikolowego, który łatwo przyciąga wodę do zregenerowanej powierzchni skóry, oraz substancji nawilżających o działaniu zmiękczającym naskórek.

Odmładzający Eliksir na Noc OLAY Regenerist 50 ml - 87,99 zł

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.