The Moisturizing Soft Crème La Mer

Luksusowe bogactwo La Mer w nowej, lekkiej formule

Laboratoria La Mer , opracowały nowość - The Moisturizing Soft Cr?me . Kosmetyk posiada rewolucyjną formułę, łączącą w sobie legendarne działanie Cr?me de La Mer i niezwykłą lekkość konsystencji. Serce kremu stanowi legendarny, opatentowany kompleks Miracle Broth? o silnym działaniu nawilżającym . The Moisturizing Soft Cr?me zawiera także przełomowe odkrycie La Mer: nawilżające kule, które tworzą bogatą i jednocześnie delikatną teksturę, umożliwiając głębokie wnikanie w skórę korzystnych składników . Już po pierwszym zastosowaniu skóra ulega przeobrażeniu, stając się bardziej miękką, jędrniejszą i pozbawioną zmarszczek. Odnowiona i pełna energii promienieje młodzieńczym blaskiem.*

Kluczowe składniki i działanie:

. Miracle Broth? - pełen bogatych w wartości odżywcze alg morskich i prostych, czystych składników, w tym witaminy C, E i B12 oraz olejku cytrusowego, eukaliptusowego i alfalafa, Miracle Broth? koi podrażnienia i łagodzi zaczerwienienia. Skóra staje się ukojona i odzyskuje promienność.

. Lime Tea Extract? (wyciąg z herbaty z limety) - pozyskiwany jest z ręcznie obieranych limonek, które poddawane są starannemu procesowi ekstrakcji. Posiada silne właściwosci przeciwutleniające. Neutralizuje wolne rodniki i pomaga chronić skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, dzięki czemu skóra może skoncentrować się na odnowie i naprawie.

* Testy kliniczne wykazały błyskawiczną poprawę o 70% poziomu nawilżenia oraz o 71% poprawę klarowności, a po ośmiu tygodniach stosowania skóra wydawała się 65% bardziej napięta. Skóra wygląda na odnowioną, ożywioną i promienieje młodzieńczym blaskiem.

. Nawilżające kule - zaawansowana technologia absorpcji, która pozwala wnikać odżywczym składnikom głęboko

w skórę, uzupełniając jej poziom wilgoci i wzmacniając ją. Dzięki nim Miracle Broth? i Lime Tea Extract? w formie kapsułek rozpuszczają się warstwa po warstwie, uwalniając silnie działające przeciwutleniacze i wiążąc wodę.

Stosowanie: Należy rozprowadzić niewielką ilość kremu między opuszkami palców i delikatnie wklepać w skórę.

Pojemność: 30 ml i 60 ml

Cena: 520 PLN i 950 PLN