Dove - powakacyjna terapia dla zniszczonych włosów

Podczas beztroskich wakacyjnych dni, wypełnionych słońcem i kąpielami morskimi, Twoje włosy z każdym dniem stawały się coraz bardziej cienkie i przesuszone. Teraz straciły blask i są trudne do ułożenia? Tak zniszczone włosy po urlopie potrzebują intensywnego nawilżenia i specjalnej regenerującej kuracji Dove Intense Repair.

Intensywnie palące słońce i słona morska woda sprawiły, że kondycja Twoich włosów uległa znacznemu pogorszeniu. Wakacyjne warunki powodują, że zewnętrzne łuski włosów rozchylają się, a dodatkowa porcja promieni słonecznych jeszcze bardziej je przesusza, pozbawia elastyczności i blasku. Z myślą o zniszczonych włosach, Dove przygotował specjalny program intensywnie regenerujący.

Pierwszym krokiem do zdrowych włosów jest Szampon i Odżywka Dove Intense Repair. Kosmetyki te zostały wzbogacone o formułę Fibre Actives, która wnika w głąb struktury zniszczonych włosów i odbudowuje je od wewnątrz. Każdy włos zbudowany jest z włókien białkowych, połączonych ze sobą wiązaniami, które na skutek uszkodzeń rozpadają się. Nowa formuła pozwala odbudować rozerwane wiązania i przywraca prawidłową strukturę każdego włosa. Twoje zniszczone włosy znów staną się zdrowe i mocne. Dodatkowo Szampon i Odżywka zostały wzbogacone o Micro Moisture Serum, które intensywnie nawilża przesuszone włosy i regeneruje ich powierzchnię od cebulek aż po same końce. Kosmetyki z serii Dove Intense Repair podwójnie odbudowują Twoje włosy wnikając do wewnątrz i wygładzając je na zewnątrz.

Dla mocno zniszczonych włosów Dove wzbogaciło serię Intense Repair o dwa dodatkowe produkty regenerujące, które są dopełnieniem kompleksowej kuracji. Ekspresowa maseczka Dove Intense Repair zawiera podwójną formułę: maski z cząsteczkami Fibres Actives i intensywnie wzmacniającej odżywki, która zapewnia dodatkową ochronę zapobiegając przyszłym zniszczeniom. Mocno uszkodzone włosy powinny być poddawane intensywnym zabiegom pielęgnacyjnym. Specjalnie z myślą o nich Dove przygotował Dove Intense Repair Krem na noc. Podobnie jak skóra, Twoje włosy najlepiej regenerują się w ciągu nocy. Maska szybko wnika w strukturę włosa i nie pozostawia tłustych śladów na poduszce. Fundując swoim włosom całonocną kurację, rano zauważysz już pierwsze efekty. Włosy szybko wrócą do normy, będą intensywnie nawilżone, mocne i łatwe do ułożenia.

Gdy Twoje wysuszone włosy nie chcą się układać, czas na intensywną regenerującą kurację. Dove Hair Intense Repair odbuduje nawet te najbardziej zniszczone włosy, by po letnich szaleństwach pozostały same dobre wspomnienia.

Cena: od 15 zł do 25 zł

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.