Giorgio Armani: Si

Elegancki, zmysłowy, intensywny, a zarazem delikatny. Sì jest nową interpretacją szyprowego zapachu, który otula skórę i obezwładnia zmysły.

Zapach jest rytmiczny, elegancki i wyjątkowy. Łączy w sobie trzy akordy: nektar z czarnej porzeczki, współczesną nutę szyprową i jasne drewno piżmowe .

Ekstrakt szczególnego pochodzenia - czarna porzeczka, niczym zakazany owoc, zachowuje bogactwo ciemnego owocu. To twórcza kompozycja, która obnaża całą jego kobiecość i pasję - to jest moc ciemności. Nektar z czarnej porzeczki wzbogacony został dwiema nutami ciepłej i zmysłowej wanilii: pierwsza, absolutnie naturalna w swoim zwierzęcym wcieleniu, druga zaś to Jungle essence dla uzależniającego i urzekającego doznania. Róża stulistna, wzbogacona nutami frezji przechodzi subtelnie w nutę paczuli. Nuta bursztynu z jasnego drewna, intensywny orcanox odkrywa zmysłowy, ciepły zapach i podkreśla jego wyjątkową subtelność.

Cate Blanchett: Dla mnie ten zapach to mówienie "Tak" swojemu życiu. Reprezentuje i uwypukla wszystkie pozytywne aspekty bycia kobietą. Te, które są potencjalnie niebezpieczne i ekscytujące oraz te bardziej skryte, zmysłowe i osobiste.

Cate Blanchett

Flakon: Ustrukturyzowany, a jednocześnie prosty. Jego podstawa, ani w pełni kwadratowa, ani w pełni okrągła, budzi zainteresowanie kształtem linii oraz korkiem inspirowanym wieloma źródłami. Głęboka czerń korka i jego eleganckie wykończenie nawiązują do Bakelitu; jego forma jest wyszukana i czysta, podobnie jak moda haute couture. Odzwierciedlenie męskości i kobiecości, flakon S?, opiera się na dualizmie między siłą i delikatnością. Transparentność, głębia czerni i kolor nude stanowią o doskonałej harmonii flakonu. Dwa złote pierścienie u podstawy oraz przy korku symbolizują moc kontrolowanej kobiecości. To tutaj znajduje się duch twórcy haute couture.

Cena: 249 zł za 30 ml, 307 za 50 ml

Armani Si woda perfumowana 50 ml 0 opinii Premiera wkrótce! dowiedz się pierwszy w okazje.info

Więcej o:
Copyright © Agora SA