Woda perfumowana Viva by Fergie

W ofercie Avon pojawił się kolejny owoc współpracy marki z charyzmatyczną wokalistką Fergie - woda perfumowana Viva by Fergie. To już trzecia woda sygnowana nazwiskiem wokalistki. Pełen świeżości zapach inspiruje do życia w zgodzie z własnymi przekonaniami.

Viva by Fergie to zapach z kategorii kwiatowo-świeżej , sygnowany przez główną wokalistkę zespołu Black Eyed Peas i solową piosenkarkę, której ostania płyta zdobyła status multiplatynowej. Inspiracją do jego stworzenia była chęć życia w zgodzie z własnymi pragnieniami i marzeniami, a także charakter i pewność siebie Artystki.

"Viva to świeży i zaskakujący zapach, który podkreśla dwoistość kobiecej natury. Silnej i uwodzicielskiej zarazem, żyjącej według własnych zasad" - mówi Fergie.

Viva by Fergie to oryginalna kompozycja łącząca w sobie orzeźwiające akordy ziołowe oraz subtelność lawendy . Mieszanka doskonale komponuje się ze zmysłowym wetiwerem . Inspirujący zapach zamknięto w eleganckim fioletowo-srebrnym flakonie , który wieńczy stylowa nakrętka o nieregularnym kształcie. Woda sygnowana przez wokalistkę to idealny zapach dla niezależnych i pewnych siebie kobiet, które są otwarte na świat i żyją według własnych zasad.

Kategoria zapchowa: kwiatowo-świeża

Nuta głowy: akordy ziołowe

Nuta serca: lawenda

Nuta głębi: wetiwer

Cena regularna: 90 zł

Pojemność: 50 ml