Woda perfumowana Little Red Dress Avon

Ponadczasowa, elegancka, idealna na każdą okazję. Każda kobieta powinna ją mieć w swojej szafie. Klasyczna mała sukienka. Teraz najmodniejsza jest czerwona. Avon przedstawia nową wodę toaletową Little Red Dress. Uwodzicielski zapach jest jak nieprzemijający czar klasyki, który jest zawsze modny. Woda, podobnie jak śmiała, zawsze wyróżniająca się z tłumu czerwona sukienka, robi wrażenie.

Avon przedstawia nowy zapach z kategorii orientalno-owocowej. To już trzecia woda perfumowana z serii zapachów tworzących idealne duety z małymi, klasycznymi sukienkami. Little Red Dress to niezwykle namiętna kompozycja słodkich malin oraz świeżej i wyrafinowanej róży. Aromat, łączący w sobie owocowe i kwiatowe nuty, został doprawiony wyrazistym, silnie oddziałującym na zmysły drzewem sandałowym.

Little Red Dress to niezwykle kobiecy zapach, który zawsze pozwoli wyróżnić się z tłumu. Woda świetnie podkreśli charakter śmiałych kobiet, które wiedzą, czego chcą od życia. Antoine Lie, twórca zapachu, komponujący także perfumy dla francuskiego domu zapachowego Givaudan mówi, że "Little Red Dress to oda do kobiet wyrazistych, odważnych i kierujących się życiową pasją". Zapach doskonale komponuje się z czerwoną sukienką, którą symbolizuje.

Wodę zamknięto w eleganckim flakonie. Prosta butelka o regularnych kształtach kryje w sobie prawdziwie kuszący aromat.

Kategoria zapachu: orientalno-owocowa

Nuta głowy: malina

Nuta serca: róża

Nuta głębi: drzewo sandałowe

Cena regularna: 74 zł

Pojemność: 50 ml

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.