Kolekcja Show Girl Make Up Store

Nowy, jesienny look Make up Store "Show Girl" inspirowany jest postacią kobiety pięknej, niezależnej, wyjątkowej i błyszczącej w świetle jupiterów - gwiazdy estrady i kabaretu.

Dominującym elementem nowego makijażu są oczy - metaliczne i wyraziste. Make up utrzymany jest w ciemnej gamie kolorystycznej granatów, fioletów i czerni; dodatkowo podkreślony czarną mascarą i sztucznymi rzęsami. Usta są zwykle w intensywnym kolorze czerwieni lub purpury, ale zdecydowanie odsunięte są na drugi plan. Skóra twarzy matowa, z bardzo delikatnym rozświetleniem.

To nie koniec jesiennych nowości. Wśród nich znajdą się cienie do powiek Microshadow w charakterystycznych, śliwkowo-granatowych odcieniach; eyelinery z brokatem, podkreślające błyszczący, sceniczny look; neutrailizery - poprzez połączenie z podkładem umożliwiające idealne dopasowanie go do indywidualnych potrzeb skóry; kredki do ust; lakiery do paznokci oraz szeroki wybór kosmetyczek o ciekawej formie i kolorystyce. Modele z serii Coin zostały dodatkowo ozdobione mini portretem Miki Liiasa. Warto będzie też zwrócić uwagę na produkty z tzw. złotej serii Anniversary, która powstała z okazji 15-lecia marki: złotą paletę cieni do oczu i różów oraz błyszczyki do ust.

Ceny:

*cienie do powiek - 55 zł

*eyelinery - 55 zł

*lakiery - 41 zł

*tusze do rzęs - 60 zł

*kredki do ust - 49 zł

Podwieczorki z makijażem

Make Up Store serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów makijażu do naszego sklepu w Promenadzie przy ul. Ostrobramskiej 85 na cykl wakacyjnych tematycznych wieczorków makijażowych, podczas których prowadzona jest bezpłatna nauka makijażu, pokazy i prezentacje nowych produktów. Dodatkowo uczestnicy otrzymują 20% rabat na wszystkie produkty, a osoby, które zainteresują spotkaniem swoich znajomych i przyjaciół otzrymają prezenty niespodzianki. Na wszystkich miłych gości czeka poczęstunek. Spotkania odbywają się w godz. 19:00 - 21:00.

Najbliższe terminy to:

*28 lipca - KREDKI - pokaz pięknego i łatwego wakacyjnego makijażu twarzy;

*11 sierpnia - PIELĘGNACJA - pokaz makijażu eksponującego wakacyjną opaleniznę oraz kosmetyków do pielęgnacji i nawilżania ciała po kąpielach słonecznych;

*25 sierpnia - BRWI - pokaz makijażu do biura z wykorzystaniem pudrów mineralnych i sposobów pielęgnacji brwi.

Więcej o: