Marcelina Zawadzka została ambasadorką linii Bell HYPOAllergenic

Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka została ambasadorką Bell HYPOAllergenic - linii kosmetyków kolorowych składająca się aż z 60 produktów, przeznaczonej dla kobiet o skórze wrażliwej.

Marcelina Zawadzka to Miss Polonia 2011, finalistka konkursu Miss Universe 2012, modelka oraz absolwentka kosmetologii. Teraz została ambasadorką nowej linii kosmetyków Bell HYPOAllergenic.

Podjęłam współpracę z marką, ponieważ chcę wspierać polskie rodzime przedsiębiorstwa i uważam, że polskie kosmetyki są jednymi z najlepszych na świecie - mówi Marcelina Zawadzka.

Linia kosmetyków Bell HYPOAllergenic to propozycja dla kobiet o skórze wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Powstała we współpracy ze specjalistami dermatologii i okulistyki. Z powodzeniem może być stosowana przez alergików oraz osoby noszące szkła kontaktowe lub okulary. Kosmetyki zostały pozbawione składników, które najczęściej powodują podrażnienia, dzięki czemu ich stosowanie minimalizuje wystąpienie reakcji uczuleniowej.

Bell HYPOAllergenic to m.in. maskara, korektor retuszujący, puder z różem, cień do powiek w musie, kremowa pomada do ust, wosk modelujący brwi, fluid dopasowujący się do skóry czy farbka do ust.

Więcej o: