Puder sypki marki La Mer

Marka La Mer opracowała niezwykły puder The Treatment Loose Powder o teksturze tak niezwykle miękkiej, że niemal niewyczuwalnej na skórze. Lekka formuła kolorystyczna i szlachetne minerały zawarte w formule kosmetyku wygładzają niedoskonałości skóry, przywracając jej naturalny promienny wygląd.

The Treatment Loose Powder

Luksusowa formuła pudru pozostawia po sobie wrażenie niezwykłej lekkości. Stworzona z cząsteczek o jednolitym kształcie i powłoce, błyskawicznie przylega do skóry i idealnie współgra z jej odcieniem. Sypkie cząsteczki kryjące pochodzenia morskiego - jedna z najlżejszych materii na świecie - tworzą naturalne i nieskazitelne wykończenie o półprzejrzystym kryciu.

Puder La Mer Puder La Mer  La Mer La Mer

Pojemność: 25 g Cena: 345 PLN

Nowość - Powder Brush

Elegancki pędzel powstał z myślą o aplikacji pudru sypkiego i prasowanego. Za delikatnym pociągnięciem pobiera sporą ilość pudru, oferując pełniejsze krycie. Naturalniejszy efekt zapewnia z kolei rozprowadzenie na twarzy cieńszej warstwy. Delikatne, naturalne włosie gładko przesuwa się po twarzy wygładzając powierzchnię i wyrównując koloryt skóry.

Pędzel do pudru La Mer Pędzel do pudru La Mer  La Mer La Mer

Cena: 235 PLN

Więcej o: