Testujemy: szminka w kredce Lasting Finish Colour Rush Rimmel

Szminki w kredce Lasting Finish Colour Rush marki RIMMEL to doskonałe połączenie wyrazistego koloru z maksymalnym nawilżeniem ust. Przetestowałyśmy najnowszy produkt marki Rimmel. Co o nim sądzimy? Sprawdźcie!

Innowacyjna formuła szminek w kredce Lasting Finish Colour Rush, sprawia, że nie trzeba wybierać pomiędzy intensywnością odcieni a wygodą noszenia pomadki. Różnorodna dawka kolorowych tonacji idzie w parze z dużą dawką nawilżenia, zapewniając olśniewające i co najważniejsze długotrwałe rezultaty. Ponadto, pielęgnacyjne właściwości kosmetyku dbają o doskonałą kondycje usta i pozwalają cieszyć się ich wyglądem, bez nieprzyjemnego uczucia zlepionych warg przez cały dzień.

Paleta szminek Lasting Finish Colour Rush zawiera 8 inspirujących odcieni. Cena jednej szminki to ok. 23 zł .

Testujemy szminkę w kredce Lasting Finish Colour Rush marki Rimmel

Jestem fanką pomadek i to tych w intensywnych odcieniach czerwieni. Według zapewnień producenta nowy produkt marki Rimmel łączy w sobie kryjące właściwości szminki z nawilżającą cechą balsamów do ust.

Rzeczywiście! Przetestowałam trzy pomadki "The Redder, the better", "On Fire" oraz "All You Need is Pink". Każda z nich zapewnia bardzo dobre krycie. Kolory są mocne i intensywne. Dzięki właściwościom nawilżającym usta nie są przesuszone (jak to często zdarza się w przypadku wysoko napigmentowanych pomadek).

Rimmel Rimmel  Kolory nowych pomadek w kredce Rimmel Kolory nowych pomadek w kredce Rimmel

Jak z trwałością? Nie najgorzej! Po zjedzeniu obiadu i wypiciu kawy usta wymagały dodatkowej poprawki, ale w porównaniu z niektórymi szminkami, były to naprawdę drobne korekty.

Podoba mi się też łatwość, z jaką aplikuje się produkt na usta. Świetnie się rozprowadza, ma fajną konsystencję i bardzo przyjemny zapach.

Kredki fajnie wyglądają, a do tego widać, że produkt starczy na dłużej.

Ocena: 5/5

Szminki w pomadce dostępne będą od listopada 2014 roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.