Rimmel: nowe wodoodporne kredki do oczu

Niebieska, beżowa, brązowa, błękitna, szara, grafitowa, czarna, fioletowa. W palecie kolorystycznej kredek Exaggerate Waterproff nie ma miejsca na nudę.

Dziewczyny marki RIMMEL uwielbiają zabawę kolorami. Niepokorną naturę wyrażają w ciemnych odcieniach, energiczny charakter ujmują w odważnych, jaskrawych tonacjach, natomiast romantyczne serce wypełniają jasnymi, subtelnymi barwami. W urodowych metamorfozach pomagają im najnowsze, wodoodporne kredki do oczu Exaggerate Waterproof.

Każdy z 8 dostępnych wariantów zachwyca intensywną tonacją, sprawiając, że nawet nieśmiałe kobiety nabierają ochoty na wielobarwne szaleństwa. Wodoodporna formuła kosmetyku daje pewność, że wykonany makijaż przetrwa przez długi czas, a wykonane nim kreski nie rozmażą się aż do 12 godzin.

Delikatna formuła kredki Exaggerate Waterproff (wzbogacona o witaminy C i E ), ułatwia jej aplikację. Produkt gładko rozprowadza się na powiece, dlatego też każda, nawet niewprawna ręka jest w stanie, w precyzyjny sposób, osiągnąć pożądany kształt kreski. Dodatkowym atutem jest poręczna forma kosmetyku.

Wysuwany ołówek posiada specjalną gąbeczkę, która służy do rozcierania koloru. Elegancki wygląd podkreśla stylowe zastosowanie i doskonale komponuje się z modnym wyglądem dziewczyny RIMMEL.

Kredki Exaggerate Waterproff zostały przetestowane dermatologicznie i okulistycznie. Mogą być stosowane przez osoby noszące szkła kontaktowe.

Kredki Exaggerate Waterproff są dostępne od czerwca 2014 roku.

Cena: Kredka Exaggerate Waterproff (0,28 g): ok. 19 zł

RIMMEL Scandaleyes Waterproof Kohl Kajal Wodoodporna kredka do oczu w okazje.info

Więcej o: