Astor: Maskara Big & Beautiful BFly Butterfly Look

Najnowsza maskara Big & Beautiful BFly Butterfly Look pokazuje, że nie potrzeba wiele, aby osiągnąć spektakularny rezultat trzepoczących rzęs.

Urok motyla

Motyle czarują swoim pięknem niemal na całym świecie. Nie można ich spotkać jedynie na zimnych lądach Antarktydy oraz Arktyki. Dla marki Astor to żaden problem, bowiem pomalowane najnowszym tuszem Big & Beautiful BFly Butterfly Look rzęsy zachwycają swoim urokiem nawet tam, gdzie nie dociera trzepot motylich skrzydeł.

Ten oryginalny tusz to pierwszy tak wyjątkowo lekki kosmetyk na rzęsy, który pozwala im osiągnąć niebywałą objętość. Dzięki niemu, rzęsy stają się pogrubione i podkręcone, jednocześnie zachowując swoją miękkość oraz elastyczność. W rezultacie, ich zwiewny wygląd może śmiało konkurować z eterycznym powabem kolorowych owadów.

Tak seksowny makijaż rzęs został zainspirowany przez Heidi Klum, która jest doradcą artystycznym marki Astor. Modelka, prawdziwie towarzyski motyl, uwielbia, kiedy jej rzęsy nabierają objętości, nie tracąc przy tym swojej elastyczności. Heidi tak określiła działanie nowej maskary: Tusz marki Astor Big & Beautiful BFly Butterfly Look nadaje objętości moim rzęsom i nie obciąża ich. Wydają się gigantyczne, ale są lekkie, niczym skrzydła motyla. Teraz mogę się cieszyć trzepoczącymi rzęsami, tak bardzo, jak tylko tego pragnę.

Żelowa formuła, motyla szczoteczka

Motyle, w swoich niepozornych ciałach skrywają wiele sekretów. Na szczęście, marka Astor, nie bierze z nich przykładu i ujawnia najważniejszą, urodową tajemnicę. To nie słodki, kwiatowy nektar, a żelowa formuła wraz z lżejszymi woskami i intensywniejszym kolorem masakry Big & Beautiful BFly Butterfly Look odpowiada za spektakularny efekt godny prawdziwego motyla. Dzięki odpowiednio dobranej, bogatej kombinacji składników, rzęsy zyskują niesamowitą objętość i co najważniejsze, wciąż pozostają elastyczne. Pomysłowa szczoteczka zaprojektowana w kształcie motylego skrzydła w ruchu, doskonale dopasowuje się do oka ułatwiając makijaż rzęs. Kontury włosia szczoteczki perfekcyjnie rozprowadzają tusz od rzęsy z jednego kącika do rzęsy w drugim kąciku, by zapewnić efekt motyla. Dzięki tak precyzyjnemu naniesieniu tuszu rzęsy nie są przeciążone.

Heidi także docenia zalety nowego kosmetyku: Lubię spoglądać na świat spod niesamowicie długich rzęs, które nie sprawiają wrażenia kruchych i łamliwych. Żelowa konsystencja maskary Big & Beautiful BFly Butterfly Look marki Astor jest lekka i zapewnia moim rzęsom ogromną dawkę objętości oraz podkręcenia, a ich elastyczność jest godna pozazdroszczenia.

Gwiazda dodaje: Jestem pod ogromnym wrażeniem szczoteczki, jaką posiada tusz Big & Beautiful BFly Butterfly Look marki Astor. Jej nietypowy kształt przypominający falę doskonale dopasowuje się do kształtu moich rzęs, a pokrywając tuszem każdą z osobna wykonuje ich perfekcyjny makijaż. Aby uzyskać jeszcze bardziej trzepoczący efekt, nakładam dodatkową warstwę tuszu na rzęsy, znajdujące się w zewnętrznym kąciku oka. I tak powstaje prawdziwie seksowny look!

Motyli styl

Opakowanie maskary Big & Beautiful BFly Butterfly Look skradło cały wdzięk motylim skrzydłom. Zaokrąglona butelka tuszu przyciąga wzrok intensywną metaliczną liliową poświatą i prezentuje się pięknie zarówno pośród kolorowych polnych kwiatów, jak i na stylowej, domowej toaletce. Buduarowy charakter flakoniku został urozmaicony czarnymi elementami. Elegancki, ciemny motyl, umieszczony pomiędzy "B" i "Fly" stanowi odniesienie do rezultatów, jakie można uzyskać dzięki maskarze marki Astor. Graficznie powiększone słowo "BIG" również odnosi się do właściwości tuszu i określa jego pogrubiające właściwości.

Ceny: Maskara Big & Beautiful BFly Butterfly Look - ok. 36 zł

ASTOR Shine Deluxe Błyszczyk 008 PRECIOUS AMETHYST 0 opinii w okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.