Freja Beha Erichsen twarzą Maybelline New York

Freja, gwiazda wybiegów,  dołączy do szeregu ambasadorek marki obok Christy Turlington, Julii Stegner, Erin Wasson, Kemp Muhl, Shu-Pei Qin, Emily DiDonato i Charlotte Free.

Określana często mianem "królowej luzu" Freja znana jest w branży z powodu niepokornego, miejskiego looku i niezrównanego stylu.

Freja to niezwykle piękna i pewna siebie kobieta - mówi Damien Bertrand, Globalny Szef Marki Maybelline New York. - Nie tylko jest top modelką nowego pokolenia, ale także współczesną ikoną stylu prosto z wybiegu. Ona naprawdę łączy w sobie ducha "z pokazu na ulice", tak bliskiego Maybelline New York.

- Reprezentowanie tak śmiałej i ustalającej nowe trendy marki to dla mnie ogromny zaszczyt i bardzo cieszę się na ten nowy, ekscytujący etap mojej kariery modelki - odpowiada Freja.

Freja została odkryta przez świat mody w rodzinnej Kopenhadze. Zarówno na wybiegu, jak i przed kamerą zachwyca naturalnością. Od czasu przełomowego dla niej sezonu wystąpiła w 64 pokazach i pojawiła się na wybiegach wielu najlepszych projektantów, w tym Alexandra McQueena, Calvina Kleina, Dolce & Gabbana, Gucci, Louisa Vuittona, Marca Jacobsa, Prady, Yves Saint Laurenta i Zaca Posena. Jest uważana za muzę Karla Lagerfelda i od 2006 r. występowała w zasadzie w każdym pokazie Chanel.

Można ją było również podziwiać w głównych kampaniach reklamowych Chanel, a także Balenciagi, Jil Sander, Gucci, Hugo Bossa, Emporio Armani, Chloe, Gapa, J Brand, H&M, Calvina Kleina, Balmain, Gianfranco Ferre, Pringle, Louisa Vuittona, Harry'ego Winstona, Georga Jensena, Moncler, Max Mary, Valentino czy Roberto Cavalli'ego.

Debiut Freji w kampaniach reklamowych Maybelline New York zaplanowany jest na koniec bieżącego roku.

Copyright © Agora SA