Warsztaty makijażu z Make- Up designory

Makijażyści z prestiżowej szkoły Make-up designory z Los Angeles, która od kilku miesięcy ma swoją filie w Polsce, przygotowali dla łodzianek warsztaty pt.: ?Wiosenny look?. Przyjdź i zobacz jak wykonać makijaż dzienny i wieczorowy, jak dobrać odpowiednie kosmetyki, jak dbać o cerę. Warsztaty odbędą się 11 lutego br. w siedzibie szkoły Make-up designory przy ul. Wróblewskiego 16/18 w Łodzi.

Szkoła makijażu Make-up designory powstała w Los Angeles w 1997 r. Jej założycielami są ludzie od wielu lat związani z branżą make-up i charakteryzacji, pracujący na najbardziej wymagającym rynku rozrywkowym świata jakim jest w Hollywood.

Od niedawna filia Make-up designory znajduje się w Łodzi. Makijażyści szkoły przygotowali warsztaty "Wiosenny look", podczas których uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się o odpowiednim przygotowaniu cery do makijażu oraz o doborze kosmetyków.

"Będziemy mówić m.in. czym kierować się przy wyborze podkładu, kiedy stosować puder sypki, czym różni się róż od bronzera. Makijaże będziemy wykonywać na uczestniczkach warsztatów, tak aby każda pani mogła nauczyć się pewnych trików naszych makijażystów" - mówi Magda Guminiak, make-up Art Director szkoły Make-up designory w Polsce.

Na potrzeby profesjonalnych wizażystów i w oparciu o ich sugestie powstała bogata linia produktów do makijażu i charakteryzacji marki MUD, stanowiąca, oprócz edukacji, drugą część oferty firmy. Uczestnicy warsztatów będą uczyć się makijażu na profesjonalnych kosmetykach.

Warsztaty odbędą się już 11 lutego br. w Łodzi w siedzibie szkoły przy ul. Wróblewskiego 16/18, w godz. 11.00-14.00. Całkowity koszt uczestnictwa w warsztatach to 20 zł . Kwota będzie odliczona od wartości dokonania ewentualnego zakupu. Liczba miejsc jest ograniczona, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Szczegóły dotyczące warsztatów oraz zapisów znajdują się na stronie www.facebook.com/mudpl.