Świąteczna kolekcja Giorgio Armani

Inspirowany złotą erą Hollywood elegancki makijaż na święta

Nowa kolekcja kosmetyków Giorgio Armani zachwyca nie tylko kolorami, ale także niezwykle wyszukanymi opakowaniami. Gwiazdą inspirowanej eleganckimi latami 30. kolekcji jest paleta cieni do powiek zamknięta w klasycznym pudełeczku ozdobionym masą perłową. Ilość ręcznie wykonanej paletki została ograniczona do 3000 egzemplarzy, jest więc to niezwykła gratka dla kolekcjonerek pięknych kosmetyków. W pudełeczku znalazły się trzy cienie: piaskowy, w kolorze szampana i beżu. Dostępna w dwóch zestawach kolorystycznych: Harmony 1 ( do twarzy i oczu) oraz Harmony 2 ( do Oczu).

Cienie Eyes to Kill Intense Silk Eyeshadow

Po niezwykłym sukcesie kolekcji cieni Eyes to Kill Eyeshadows, marka postanowiła wypuścić limitowaną linię trzech metalicznych kolorów, idealnie wpasowujących się w najgorętsze trendy sezonu. Do wyboru jest odcień złoty, srebrny oraz mieszanka tych dwóch barw.

Błyszczyki Gloss D' Armani

W kolekcji znalazły się także cztery nowe kolory błyszczyków, które długo utrzymują się na ustach i zapewniają piękny blask. Do wyboru są: kolor różany, aksamitnie czerwony, brązowa sjena oraz ametystowy fiolet.

Ambasadorką kolekcji Giorgio Armani wciąż pozostaje niezwykle piękna Megan Fox.

Więcej o: