Nowy salon Americanos w Łodzi

Otwarto pierwszy salon Americanos w Łodzi. 100-metrowy sklep mieście się w Manufakturze.

Marka pojawiła się w Polsce na początku lat 90., gdy o dobrych jeansach marzył każdy, ale nie każdy mógł je dostać, bo oferta sklepów w tym czasie była co najmniej uboga.

Od tamtego momentu do dzisiaj zachowuje wysoką pozycję w rankingach popularności, jest dziś jest jedną z trzech najlepiej sprzedawanych w swojej branży marek . Swoją renomę zawdzięcza nie tylko szczęśliwym okolicznościom, ale przede wszystkim jakością oferty.

Spodnie jeansowe to zaledwie wycinek całej oferty Americanos, skierowanej do przedstawicieli obu płci. Modele tej marki mają za zadanie przyciągać oko, zaskakiwać i prowokować.

Jeansy i koszulki, dla niej, i dla niego - Americanos

Americanos tradycyjnie proponuje dwie kolekcje ubrań rocznie , dzięki czemu może łatwo nadążać za trendami w światowej modzie. Marka proponuje rurki , cygaretki, i bardzo ostatnio lubiane, dzwony. Dzięki różnorodności modeli ostatnia kolekcja pokazuje, że każdy fason jest dozwolony.

W tym sezonie Americanos stawia na surowy denim i podwinięte nogawki, nie zapomina też o wielbicielkach mocniejszych rockowych stylizacji. Szeroka oferta firmy jest nieustannie poszerzana o ubrania z denimu i nie tylko.

Nowy, łódzki salon otwarty jest od 24 czerwca w łódzkiej Manufakturze - na I piętrze.

Więcej:

Nowa marka Tuwe + lookbook

Więcej o:
Copyright © Agora SA