Kolekcja strojów kąpielowych Calzedonia - lato 2011

Dzisiaj pierwszy dzień lata - najwyższy czas na nowy strój kąpielowy! Sprawdźmy co na ten sezon przygotowała Calzedonia.

Calzedonia powstała w 1987 roku we Włoszech. Marka zajmuje się produkcją i sprzedażą bielizny, wyrobów pończoszniczych i strojów kąpielowych . Słynie z bardzo szerokiego asortymentu, modnych fasonów i dobrego stosunku jakości do ceny.

Na wiosnę i lato 2011 projektanci przygotowali dla nas mnóstwo projektów kostiumów inspirowanych egzotyką plaż Copacabana . W kolekcji nazwanej "Hello Sun" znajdziecie modele okraszone etnicznymi, kwiecistymi i zwierzęcymi motywami, żywymi kolorami oraz wykonane z żakardowych tkanin w stylu "wet look" . Poza tym sporo pasków w stylu Cete d'Azur i uwielbianych przez kobiety elementów stylu retro.

Calzedonia - lato 2011Calzedonia - lato 2011 fot. mat. prasowe

Cieniowane bikini Calzedonia - lato 2011

Nam szczególnie podoba się, że Calzedonia zadbała o dość szeroki wybór jednoczęściowych wersji, o które w tegorocznych kolekcjach niezwykle trudno, a przecież nie każda z nas jest pewna swojego ciała i niekoniecznie chce obnażać fałdki czy pociążowe rozstępy...

Kostiumy do kupienia m.in. w: Calzedonia C.H. Zakopianka (Kraków), Calzedonia Złote Tarasy (Warszawa), Calzedonia King Cross (Poznań), Calzedonia Arkady Wrocławskie.

W GALERII znajdziecie sporą część najnowszej kolekcji oraz zdjęcia z kampanii reklamowej z Barbarą Pelvin , które wprowadzą Was w iście letni klimat!

Czytaj dalej:

Jak dobrze wybrać biustonosz? To proste!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.