Pandora zakłada swój internetowy magazyn

20 czerwca rusza nowy projekt Pandory. Internetowy, interaktywny magazyn poświęcony modzie i stylowi życia trafi do wszystkich członkiń klubu Pandory. Nic prostszego jak zostać jedną z nich.

Pandora , marka biżuteryjna , w ślad za marką F&F zorientowała się, że przyszłość czytelnictwa leży nie w prasie, tylko w internecie. Papierowe magazyny wciąż tracą na nakładzie i reklamodawcach, czytelnicy masowo przenoszą się do sieci .

Naturalnym więc krokiem było założenie magazynu online , które potencjalny odbiorca łatwiej dotrze do prezentowanych mu treści. Jeszcze przed premierą magazynu, oszacowano, że zasięg pisma to 1,6 miliona czytelniczek , i czytelników naturalnie.

Pismo startuje 20 czerwca .

Poza obszerną częścią redakcyjną, znaną z tradycyjnych czasopism, zawierającą artykuły poświęcone modzie oraz stylowi życia , a także praktyczne porady z tego zakresu, pismo posiada interaktywne funkcje umożliwiające umieszczenie komentarzy, ocenianie artykułów i udostępnianie swoich ulubionych publikacji przyjaciołom. Artykuły opatrzone są obrazami, często udźwiękowione. Czytelnicy mogą dostać się za kulisy sesji, poznać projektantów, a także biżuterię z nowych kolekcji .

W Pandorze można zaprojektować swoją własną biżuterię, zajrzyj na stronę internetową...

W pierwszym numerze magazynu, przygotowanym w jednej globalnej wersji, obok artykułów z zakresu jubilerstwa, przydatnych porad oraz inspiracji, czytelnicy będą mogli przeczytać obszerny wywiad z laureatką Oscara Penelope Cruz , w którym gwiazda opowiada o swoich pasjach i niezapomnianych momentach, które zmieniły jej życie. Penelope pojawi się także na okładce pisma!

Ponad to czytelnicy poznają historię projektantki, ikony lat 60-tych, Mary Quant , która zrewolucjonizowała świat mody wprowadzając na rynek minispódniczkę oraz szorty. Projektanci PANDORY opowiedzą o swoich inspiracjach , które posłużyły im do stworzenia nowej kolekcji biżuterii.

Magazyn będzie wydawany sześć razy w roku, w czterech wersjach językowyc h i bezpłatnie rozsyłany do wszystkich członków klubu PANDORA. Do klubu dołączyć można na stronie: www.pandora.net

Więcej:

Drapieżna biżuteria w Cocktail'me

Magazyny internetowe:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.