Reserved bloguje

Reserved założyło swojego bloga. O czym będzie można poczytać na ich serwisie?

Reserved jako jedna z pierwszych polskich marek, zdecydowała się na założenie swojego bloga. Wśród światowych gigantów odzieżowych to już norma. Odwiedźcie choćby bloga Topshopu czy Mango, które są na całkiem wysokim poziomie.

Marka zamierza nie tylko promować swoje kolekcje czy kampanie, choć to jest oczywiście nieodłączną częścią bloga 'markowego', ale także pisać o modzie w ogóle. Dzielić się z czytelniczkami i fankami Reserved nowinkami ze świata mody, i szerzej, z dziedziny lifestyle'u. Znajdziemy tu relacje z pokazów mody (np. Krzysztof Stróżyna), prezentacje najnowszych trendów a nawet materiały ze świata sztuki i designu.

Na blogu Reserved znajdziecie też streetowe inspiracje

Materiały dobierane są tak, żeby podkreślać charakter marki , znajdziemy tu więc sporo tematów wielkomiejskich, które jednak na pewno zainteresują nie tylko mieszkanki Warszawy czy Wrocławia. Sporo inspiracji dostarczą nam streetowe zdjęcia modnie ubranych ludzi z całego świata.

Duży plus za wprowadzenie wersji anglojęzycznej. Widać, że marka ma zamiar się rozwijać i jest otwarta na (także gotowa na oceny) czytelników spoza Polski.

Mamy nadzieję, że blog będzie się rozwijał i stworzy nową jakość wśród polskich marek odzieżowych.

This blog is Reserved

Więcej:

Magda Frąckowiak za kulisami kampanii Reserved 'My beautiful story'

Zaglądasz na blogi znanych marek?
Więcej o: