Victoria's Secret - kolekcja ślubna

Jeśli tej wiosny szykujecie się do ślubu, obejrzyjcie co do zaproponowania ma w kolekcji ślubnej Victoria's Secret i poszukajcie polskich odpowiedników.

Victoria's Secret od lat kreuje trendy w bieliźnie . To, co najpierw pojawia się u tej marki, potem kopiuje cały świat. Dlatego warto uważnie obserwować, co u nich słychać i szukać odpowiedników w naszych sklepach. Tej marki nie ma niestety w Polsce, ale można ją czasem kupić przez internet.

Od kilku lat, VS lansuje swoje linie ślubne. To bardzo bogata oferta bielizny, bielizny nocnej, akcesoriów, a nawet 'zabawek' i kosmetyków. Nie tylko dla panny młodej, ale i dla druhen czy innych młodych kobiet skupionych wokół gwiazdy dnia.

Kolekcja ślubna podzielona jest pomysłowo na 3 linie - Bachelorette - panieńską, jeszcze przedślubną. Trochę frywolną i zabawną.

Panna młoda po zakupach w Victoria's Secret może czuć się w pełni wyposażona.

Najbardziej delikatną, Wedding Day , przeznaczoną specjalnie pod suknie ślubne,

i Honeymoon , do świętowania nowego związku małżeńskiego. Tu znajdziemy także szlafroczki, koszule nocne , czy perfumy, które przydadzą się podczas wyjazdu.

Wszystko naturalnie utrzymane jest w białej kolorystyce , choć zdarzają się i czarne koronki, dla bardziej wyrafinowanych klientek.

Koronki generalnie dobrze sprzedają się przy takich okazjach, i VS pamięta o tym. Nie zabrakło tu jednak prostych, dziewczęcych zestawów bez ozdób, pod przykładowo bardzo przylegającą do ciała suknię ślubną. Jest sporo bardzo seksownych, prowokujących modeli, z których Victoria's Secret słynie.

Fantastyczny to pomysł, żeby pannę młodą wyposażyć w pełny zestaw bielizny na każdą okazję związaną ze ślubem. Marka pomyślała nawet o maskach do spania z napisem 'panna młoda'!

Całą kolekcję obejrzyjcie na stronie Victoria's Secret .

Oby i u nas znalazła się firma, która tak wyposaży nas na nową drogę życia.

Więcej:

Bielizna Twin - wiosna/lato 2011

Jak podoba ci się pomysł projektowania całych zestawów dla panien młodych?
Więcej o: