Bransoletki Anuszka Design

W ramach akcji "Pokaż swoją biżuterię" przysłałyście nam mnóstwo zdjęć. Dziś prezentujemy bransoletki Anuszka Design.

Srebrne bransoletki z charmsami od kilku lat cieszą się dużym powodzeniem. W tym sezonie szczególnie popularne stały się te wykonane z rzemyków, najlepiej kolorowych i w dużej ilości. To jeden z przejawów powrotu stylu hippie - jednego z modniejszych wiosennych trendów.

Bransoletkom tradycyjnie towarzyszą zabawne zawieszki, słodkie, dziewczęce motywy - kwiatki, serduszka, lub mroczniejsze czaszki czy żyletki - noszone z przymrużeniem oka. Nosząc takie bransoletki nie musimy bać się przepychu - bez problemu można nosić kilka na raz.

Modne bransoletki z rzemyków, sznurków, plecionych warkoczyków znalazłyśmy na profilu AnuszkaDesign . Autorka zestawia ze sobą rzemyki w różnych kolorach, do których dobiera fantazyjne zawieszki w kształcie zwierząt, perłowe lub szklane koraliki, tajemnicze kluczyki, serduszka, nożyczki.

Jeśli Wam się podobają, możecie skontaktować się z projektantką, dodając ją do swoich znajomych na Groszkach lub kupić bransoletki na stronie Wylęgarnia.pl .

Cały czas zachęcamy Was do wzięcia udziału w akcji "Pokaż swoją biżuterię" . Na bieżąco śledzimy prace, które dodajecie do swoich profili , a o wybranych będziemy pisały. Ponieważ nie uda nam się pisać o wszystkich, zachęcamy również do śledzenia zdjęć czytelniczek, otagowanych handmade i biżuteria . Może właśnie tam znajdziecie inspiracje, pomysły, albo wymarzony dodatek.

Jeśli robicie biżuterię, proponujemy, żebyście pisały kilka słów o sobie lub podawały nazwy blogów/ maile, co pozwoli nam i innym lepiej Was poznać!

Możecie również się wzajemnie komunikować, dodając dany profil do swoich znajomych.

Więcej:

Pokaż swoją biżuterię!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.