Wielkanocne zakupy w Marks & Spencer

Nie wszyscy z nas obchodzą święta wielkanocne tradycyjnie. Wszyscy jednak lubią ładne dekoracje świąteczne i ładnie zapakowane słodycze.

Wielkanoc coraz mniej kojarzy nam się z chrześcijańską tradycją a coraz bardziej z dekoracyjnymi gadżetami do ozdabiania domu . Święta wielkanocne nie przyciągają może tyle uwagi co Boże Narodzenie, ale i tak z tej okazji powstaje cała masa akcesoriów związanych z tym tematem.

Powszechnie przerabia się motywy pisanek, baranków, króliczków, palemek, kwiatowych wieńców i bazi. Kolorystyka jak najbardziej wiosenna , zieleń, żółć, róż, kolory kremowe i brązy. Wszystko radosne, optymistyczne, słodkie.

Nie inaczej jest w świątecznej ofercie Marks& Spencer . Propozycje wielkanocne nie są związane z motywami religijnymi tylko z odradzającą się przyrodą. Cieszą oko i kubki smakowe, bo sporo tam słodyczy i łakoci .

Czekoladowa kura smakuje lepiej niż prawdziwa, Marks & Spencer, 27 zł

Cudnym prezentem gdy zawitamy w gości w Lany Poniedziałek, może być czekoladowa kura z czekoladowymi jajkami . Stół ozdobią sztuczne hortensje w białej doniczce, dzieciakom fajnie będzie sprawić maskotkę - żółtego, miękkiego kurczaka do przytulania.

Warto przejrzeć ofertę M&S i innych sklepów i sprawić sobie trochę radości. Miło kupować tak ładne, nawet nie do końca potrzebne nam w domu rzeczy.

Więcej świątecznych dekoracji:

Home & You - dekoracje świąteczne

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.