Brigitte Bardot inspiracją kolekcji marki Kinga

Firma Kinga stawia na potencjał drzemiący w Brigitte Bardot. Słynna modelka i aktorka jest inspiracją najnowszej kolekcji Sophie Verney - linii dla kobiet z większym biustem.

W skład kolekcji wchodzi osiem bardzo kobiecych kompletów bielizny oraz dwie nocne koszulki. Najnowsza kolekcja Kingi to przede wszystkim delikatne, kobiece kolory. Dominuje bielizna biała, beżowa, w delikatnych odcieniach różu i błękitu. Miłośniczki klasycznej elegancji powinny sięgnąć po zestaw Anne, który przyciąga uwagę nieskazitelną bielą i dużą ilością koronki. Zabudowany komplet Singer i koronkowy Actress to różowe propozycje bynajmniej nie dla małych dziewczynek. Z kolei Supermodel to bielizna jasna, delikatna, ale niebanalna. Oryginalności dodaje jej błękitne wykończenie. Coś dla siebie znajdą również miłośniczki zdecydowanych kolorów. Intensywnym morskim błękitem zachwyca komplet Brigitte, a fioletowo-czarny Marianne prezentuje się niezwykle seksownie i pociągająco. Również nocne koszulki z najnowszej kolekcji Kingi są bardzo atrakcyjne. Woman to kwintesencja kobiecości, z kolei Lolicie frywolności dodaje różowa wstążka.

Wszystkie zestawy zaprojektowane zostały tak, aby czuły się w nich komfortowo kobiety z dużym biustem. Ta idea przyświeca całej linii Sophie Verney. - Brigitte Bardot miała bardzo kobiece kształty, a ponadto uważana jest za ikonę stylu i symbol seksu - wyjaśnia Kinga Lesisz, właścicielka firmy Kinga. - Dlatego trudno o lepszą inspiracją dla kolekcji skierowanej do kobiet o dużym biuście. Stawiamy przede wszystkim na wygodę i komfort noszenia, ale nie należy zapominać, że bielizna powinna być również atrakcyjna wizualnie. Mamy nadzieje, że kolekcja inspirowana Brigitte Bardot spełni oczekiwania naszych klientek - dodaje.

Chcesz otrzymywać najświeższe informacje o kolekcjach? Zapisz się do naszego newslettera

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.