United Nude - wiosna/lato 2011

Buty wyjątkowe, dla wielbicielek strukturalnych, architektonicznych nietypowych obcasów, platform i sandałków. United Nude.

Abstrakcyjne, futurystyczne, kosmiczne, niesamowite, dziwaczne, piękne - tymi wszystkimi określeniami można opisać obuwie United Nude .

United Nude stworzył architekt Rem D Koolhaas i szewc Galahad Clark Ta. Marka od samego początku wyprzedza wszystkie inne pod względem konstrukcji swego obuwia i nowatorskich pomysłów. Zawsze o krok do przodu, gwarantuje swoim klientom buty oryginalne, modne i co nie tak częste, wygodne.

Każdy sezon to przynajmniej kilka par butów, które szanująca się fanka mody chciałaby mieć. Chciałaby, bo niestety nie każdego stać na platformy za 1800 zł . Cena jest wysoka, ale i uzasadniona ze względu na jakość tego obuwia i jego wygląd.

W tym sezonie marka łączy biel, czerń i szarość z kolorami odblaskowymi , na przykład różem czy czerwienią, wprowadza też całkiem łowickie wzory i fluorescencyjne połączenia kolorów, które sprawiają, że buty wyglądają jak tęcza.

Lakierowane, z ostrą pomarańczą, trochę nie z tej ziemi, United Nude, wiosna/lato 2011

Warto zwrócić uwagę na bardzo ciekawe baleriny , wyglądające jak łupinka orzecha.

Marka wprowadza bardzo wysokie platformy w linii Abstract . 11,5 cm obcas na drewnianej platformie to jest wyzwanie!

Modele z linii Haiku to czysta poezja. Kilka pozornie nieprzystających do siebie elementów złożonych w całość wzbudza prawdziwe emocje poprzez nieskomplikowane i proste linie tworzące harmonijne i piękne buty. Wysokość obcasa wynosi 11,5 centymetra .

Spike to bardzo wygodne sandały , które tworzą proste, architektoniczne linie.

Linia Tangle to nowość United Nude. Składa się ona z elastycznych sandałów . Cechują się one wspaniałym geometrycznym wzorem z kolorowych pasków, o których pisałyśmy powyżej. Obuwie występuję w trzech wysokościach obcasa : 11 cm, 6,5 cm, 1,8 cm.

Po raz pierwszy marka wprowadza też męską kolekcję obuwia .

Obuwie United Nude można kupić w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdyni.

Więcej:

Szpilki Dee Zee

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.