Walentynkowa sesja z Pauliną Papierską

Mamy już zdjęcia z sesji walentynkowej Perhaps Me, podczas której nasza czytelniczka Kasia asystowała przy stylizacji Pauliny Papierskiej!

Jak pięknie i zmysłowo uwodzić 14 lutego? Perhaps Me jako organizator sesji zdjęciowej, w której wzięliśmy udział, odpowiada jednoznacznie: koronka, satyna, czerwień i cętki to nieodzowne atrybuty kusicielki. Na zdjęciach klimat tego gorącego święta oddała delikatna Paulina Papierska (laureatka polskiej edycji programu Top Model), którą sfotografował Piotr Domagała . Styliście Pawłowi Marczewskiemu asystowała zaś nasza czytelniczka, która w nagrodę zrobi tez zakupy w sklepie PerhapsMe.com.

Naszym zamiarem było pokazanie jak można wyglądać seksownie i kobieco, ale bez nadmiernego eksponowania nagości. Dzięki prostym krojom oraz sprytnemu połączeniu bielizny z codzinnymi ubraniami, można stworzyć piękną kreację i uwieść każdego mężczyznę - mówi Paweł Marczewski, redaktor prowadzący magazynu Glamour, który specjalnie dla PerhapsMe.com stylizował tą sesję.

Przyznam szczerze, że obawiałem się czy Paulina ze swoim mimo wszystko niewielkim doświadczeniem da sobie radę. Ale po pięciu minutach rozwiała wszystkie moje obawy. Praca z nią była przyjemnością. Ma te cechy, które powinna posiadać dobra modelka. Bardzo zaangażowana, uważna i absolutnie niezmanierowana - naprawdę dobrze mi się z nią pracowało. Mam nadzieję, że to nie ostatnia nasza sesja - podsumował fotograf, Piotr Domagała.

Sesja Perhaps Me z Pauliną Papierską

Zajrzyjcie do naszej galerii , gdzie znajdziecie całą sesję zorganizowaną przez:

Love is in the air from PehapsMe on Vimeo .

Więcej o:
Copyright © Agora SA