Prezenty na Walentynki - dla kobiet

Prezentujemy pomysły na fajne, walentynkowe upominki. Możesz zasugerować się naszym zestawieniem i kupić drobiazg dla swojej dziewczyny.

To co dostajemy w prezencie , nie zawsze jest tym, co chciałybyśmy mieć. Niestety, rozbieżności pojawiają się tu zawsze, bo nikt nie czyta w myślach i nie zawsze mamy czas, żeby biegać po sklepach.

Specjalnie dla Was zrobiłyśmy mały przegląd prezentów typowo walentynkowych , tańszych i trochę droższych.

Świetnym pomysłem jest zestaw do fondue , który posłuży do wspólnej zabawy czy zakochane kubeczki , które można potem ustawić razem na półce. Do grona prezentów 'dla dwojga' należy też elegancki czarny zestaw do sypialni, który można wykorzystać w domowym zaciszu jeszcze tego samego dnia czy czekolada do malowania ciała .

Cremespa.pl, czekolada do malowania ciała, 53 złCremespa.pl, czekolada do malowania ciała, 53 zł Cremespa.pl

Cremespa.pl, czekolada do malowania ciała, 53 zł

Najprostszym pomysłem są oczywiście czekoladki czy biżuteria , można też pokusić się o kupno ukochanej designerskiej szminki z kolekcji Marcel Wanders dla MACa czy płyty z utworami Sinatry .

Fanki kuchennych gadżetów na pewno ucieszą się z foremek w kształcie serca czy żeliwnego naczynia w bardzo dobrym gatunku, które pewnie przetrwa dłużej niż niejeden związek.

Przy zdjęciach podajemy ceny i nazwy butików czy internetowych sklepów.

Panowie, ruszajcie na zakupy!

Więcej:

Bielizna Obsessive na Walentynki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.