Esprit wiosna 2011 - szkolne klimaty

Czy wiosną jeszcze myśli ktoś o szkole? Przewidujemy, że raczej już o wakacjach, ale marka Esprit lansuje grzeczny, koledżowy look.

Życie studenckie kwitnie - podobnie jak drzewa na wiosnę. Takie założenie patronuje chyba kolekcji Esprit na wiosnę 2011 , bo ten sezon obfituje u nich w ubrania idealne na uczelnię.

Proste, wygodnie, niezobowiązujące - czyli casual look w swojej pełni. Choć życie campusowe w Polsce to nie do końca to samo co w Anglii czy w Ameryce, fajnie będzie przenieść na nasz grunt choćby ubrania.

A mamy tu sporo denimu , koszule w kratę dla chłopców i dziewcząt, luźne sukienki, bluzy z nadrukami, dzianinowe blezerki, i całkiem wyluzowane krawaty .

Esprit, wiosna 2011Esprit, wiosna 2011 Esprit

Esprit, wiosna 2011

Oprócz linii dziennej, jest też niewielka wieczorowa , w sam raz na imprezy w akademiku.

Na plus marce zaliczamy zdjęcia z wiosennej kampanii - zrobione na uczelni czy boisku do koszykówki - lokacjach w sam raz pasujących pod te ciuchy. To fotki swobodne, roześmiane, z wyczuciem sytuacji. Widać w nich entuzjazm i radość życia . W kampanii pojawili się młodzi, obiecujący modele: Sam Way, Shu Pei, Sacha M'Baye, Arthur Kulkov, Jessica Hart, Julia Hafstrom, Cameron Russell i Nate Gill .

Więcej:

River Island - lookbook wiosna/lato 2011

Więcej o:
Copyright © Agora SA