Klorane: seria kosmetyków dla blondynek

Kosmetyki do pielęgnacji włosów z rumiankiem Matricaria recutita L, naturalnie rozjaśniające włosy blond

Rumianek to znana od dawna recepta na piękne, słoneczne refleksy na jasnych włosach. Kosmetyki Klorane zawierają rumianek pospolity odmiany Matricaria recutita L. który ma również właściwości zmiękczające i nadaje włosom połysk, nie zmieniając w żaden sposób ich wewnętrznej struktury. Rumianek rozjaśnia włosy blond, a jasnobrązowym włosom dodaje piękne, naturalne refleksy.

Serię tworzą:

KLORANE Szampon na bazie wyciągu z rumianku do włosów blond naturalnych, farbowanych lub rozjaśnionych 200 ml (ok. 27 zł) - Włosy blond do jasnobrązowych. Złoty płyn o gęstej konsystencji delikatnie myje włosy, nadaje im połysk i pozostawia delikatny zapach. Włosy stają się miękkie i łatwe do układania.

KLORANE Rozjaśniający balsam na bazie wyciągu z rumianku do włosów blond naturalnych, farbowanych lub rozjaśnionych 150 ml (ok. 35 zł) - Suche i zniszczone włosy blond. Wydobywa kolor jasnych pasemek, odżywia i odbudowuje włosy oraz ułatwia ich rozczesywanie bez obciążania włosów. Kremowa, perłowa formuła ma delikatny zapach i zawiera mnóstwo składników regenerujących, które głęboko odbudowują strukturę włosów i nadają im miękkość. Włosy są zregenerowane, miękkie i miłe w dotyku, a także świetliste i błyszczące.

KLORANE Rozjaśniająca i nadająca połysk płukanka na bazie wyciągu z rumianku do włosów blond naturalnych, farbowanych lub rozjaśnionych 200 ml (ok. 40 zł) - Włosy blond pozbawione blasku. Kosmetyk można go rozcieńczyć lub stosować bezpośrednio na włosy. Zamyka łuski włosa, usuwa osady wapienne i przywraca włosom niezrównany połysk i blask. Efekty: włosy blond łatwo się rozczesują, są miękkie w dotyku, pięknie błyszczą i zdrowo wyglądają.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.