Premiera kolekcji Joanny Horodyńskiej dla Gatty - VIDEO!

Już jest! Film premierowy promujący kolekcję Joanny Horodyńskiej dla marki Gatta zaostrza apetyt na jesienne nowości.

Sukienka w kolorze czerwonego wina, szara tunika, wygodne legginsy, miękkie dzianinowe szale-kominy... Joanna Horodyńska projektując linię ubrań i dodatków dla polskiej marki, która jeszcze niedawno kojarzyła się przede wszystkim z rajstopami, dobrze wie, czego potrzebuje elegancka kobieta w miejskiej, dynamicznej przestrzeni.

Tytuł kolekcji to "Samochody i tramwaje", co oddaje inspirację ruchliwą rzeczywistością zdominowaną przez tłumy ludzi, spojrzenia ukradkiem zza szyb samochodów, autobusów, miejski gwar, wibrujące sytuacje. W kolekcji znajdziemy odniesienia do najnowszych jesienno-zimowych trendów, gdzie dominuje minimalizm, wskazujący jednak znacząco na perfekcyjny, geometryczny detal. Wykorzystano miękkie, lekko melanżowe oraz zamszowe dzianiny, które stanowią kontrast do płaskich powierzchni materiału bazowego.

Kolekcja składa się z sześciu bazowych elementów: dwóch sukienek, optycznie modelujących nogi legginsów, spodni, tuniki oraz topu. Elementami uzupełniającymi jesienno-zimową kolekcję Joannahorodyńskagatta są szale-kominy, które funkcjonują jako akcenty biżuteryjne i dopełniają całość stylizacji. Uszyto je z dzianiny o niecodziennej fakturze, kojarzącej się bardzo grunge'owo i awangardowo. W zależności od pozostałych dodatków szale będą pasować zarówno do dziennej, jak i wieczorowej stylizacji.

Joanna Horodyńska dla Gatta - kolekcja jesień zima 2010Joanna Horodyńska dla Gatta - kolekcja jesień zima 2010 Gatta

Gatta chce stopniować napięcie i na razie pokazała nam kilka zdjęć z kampanii i premierowy film , który już teraz możecie obejrzeć u nas! Jak podobają Wam się pierwsze zwiastuny kolekcji?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.