Nowa kolekcja Vagabond - jesień 2010

Jesienno-zimowy Vagabond trzyma się swoich korzeni. Projektanci nadal nawiązują do estetyki bohemy, normandzkiego stylu życia i podróży.

Vagabond zaprasza w kampanii ilustrującej nową kolekcję na wędrówkę ulicami San Francisco, której szlak podyktowany został niecodzienną mieszanką historii, współczesności i przyszłości.

Motywem przewodnim jest kultura beat generation, nonkonformizmu i nieskrępowanej swobody, dlatego propozycje, a w szczególności linia Rebel, mocno odnoszą się do stylu buntowników z lat 50-tych. i ich włóczęg po zadymionych kafejkach, opuszczonych garażach i przydrożnych motelach w tle. Ciężkie sznurowane glany w intensywnych brązowych odcieniach i nieśmiertelnej czerni czy "wciągane" smoliste skórzane motorowe buty idealnie wpasowują się w miejsko-rebeliancki klimat. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na detale i jakość materiałów: grube skóry, masywne podeszwy, obcasy i metalowe klamry.

Kolejnym silnym akcentem w kolekcji Vagabond jest Linia Super Future - eksplozja emocji, gdzie metaliczny połysk i satyna balansują na granicy rzeczywistości i fikcji. Pewnym siebie kobietom ceniącym lekko agresywny i niedbały "look" Vagabond poleca połyskujące złote szpilki! W tym sezonie złote dodatki to podstawa, świetnie kontrastują z czernią i czynią nosicielkę widoczną wśród tłumu. Stretch'owe koturny z cholewką za kolano są rockowo-futurystyczną alternatywną eleganckich, długich kozaków. Materiał? Liczy się zamsz.

Chcąc ożywić codzienność, Vagabond stawia na mocne barwy - głęboka czerwień, intensywny fiolet, czy róż z pewnością będą hitem sezonu jesień-zima . Bez względu na to co nosisz pamiętaj, że sezon jesień-zima 2010/11 to powrót rockowo-beatowych klimatów!

Więcej:

Jesienna kolekcja Mohito

Więcej o:
Copyright © Agora SA